Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka wzięli ślub. Wokalista Feel ożenił się z wicemiss Polonia

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka wzięli ślub z dala od błysku fleszy. Liderowi zespołu Feel udało się utrzymać tajemnice przez trzy tygodnie.

Wokalista i lider zespołu Feel, Piotr Kupicha wziął potajemny ślub z Eweliną Sienicką. Para zdecydowała, że nie zaprosi na uroczystość mediów. Co więcej, udało im się utrzymać w tajemnicy decyzję o małżeństwie przez trzy tygodnie.

O ślubie poinformował portal gwiazdy.wp.pl, jednak nie zdradził szczegółów ceremonii. 

Łączy ich miłość, o której nie chcą jednak opowiadać publicznie. Ceremonia odbyła się trzy tygodnie temu. Było to bardzo osobiste przeżycie. Piotr i Ewelina są szczęśliwi - tłumaczy decyzję zakochanych Marcin Bachara, menadżer zespołu "Feel".

Kim jest Ewelina Sienicka?

Ewelina Sienicka to piękna kobieta, której urodę doceniono w konkursie Miss Polonia w 2007 roku. Wówczas żona Piotra Kupichy otrzymała tytuł wicemiss. Muzyk poznał swoją wybrankę 5 lat temu, a w 2014 roku przyszła na świat ich córka - Jagoda. Para planowała ślub już od dwóch lat. 

Dla Piotra Kupichy ślub z Eweliną Sienicką to drugie małżeństwo. Wcześniej stanął na ślubnym kobiercu z Agatą Fręś. Piosenkarz poinformował media, że ich drogi rozeszły się z powodu kariery muzyka.

Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

Więcej o: