Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle o rodzinie królewskiej: Są jak scjentolodzy lub rodzina Stepfordów

Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan porównał rodzinę królewską do scjentologów i rodziny Stepfordów. To nie pierwszy raz, kiedy bliscy księżnej pozostawiają po swoich publicznych wypowiedziach niesmak.

Rodzina królewska od początku była sceptyczna jeśli chodzi o związek księcia Harry'ego i Meghan Markle. Już przed ślubem pojawiły się wątpliwości czy wybranka naprawdę do niego pasuje. Spodziewano się także komplikacji ze strony jej rodziny.

Księżna Meghan i jej kłopotliwa rodzina

Obawy szybko się spełniły. Najpierw kłopotów przysporzyła siostra Meghan, która publicznie domagała się zaproszenia na ślub, z kolei brat księżnej twierdził, że nie jest ona dobrym materiałem na żonę księcia.

Ostatnio okazało się, że przez bliskich Meghan, rodzinę królewską może czekać skandal. Przyrodnia siostra księżnej wystąpi bowiem w programie Big Brother, gdzie ma wypowiadać się niezbyt pochlebnie o Meghan.

 

Ojciec Meghan Markle o rodzinie królewskiej

Kolejna osoba, która nie ułatwia życia PR-owcom rodziny królewskiej jest Thomas Markle, ojciec Meghan. W rozmowie z The Sun mężczyzna dopuścił się dość niezręcznej wypowiedzi o bliskich księcia Harry'ego:

Są albo jak scjentolodzy, albo rodzina Stepfordów. Jeśli usłyszą, że ktoś coś mówi, po prostu zamykają drzwi - powiedział ojciec Meghan.

Książę Harry i Meghan Markle nie podpisali intercyzy. Są tak zakochani, że nie biorą pod uwagę rozstania

Więcej o: