Quebonafide i Natalia Szroeder odpoczywają w Sopocie. Czułościom nie było końca

Quebonafide i Natalia Szroeder zostali przyłapani razem w Sopocie. Paparazzi udało się im zrobić naprawdę urocze zdjęcia, bo para rzadko pokazuje się publicznie i rzadko pozwala sobie na takie rozluźnienie.

Quebonafide i Natalia Szroeder odpoczywają w Sopocie od kilku dni. Parę przyłapano w restauracji i w czasie spaceru, a fotoreporterom udało się zrobić takie pełne czułości zdjęcia.

Natalia Szroeder i Quebonafide razem

Już w marcu pokazały się plotki, że Natalia Szroeder i Quebonafide są razem. Jednak dopiero w maju para zdecydowała się na bardziej oficjalną deklarację.

Ich związek to połączenie dwóch przeciwieństw - przynajmniej powierzchownie. Natalia Szroeder, 23-letnia piosenkarka i autorka tekstów, ma wizerunek "grzecznej i uprzejmej dziewczyny". Quebonafide wydaje się jej przeciwieństwem. Wizerunek sceniczny 27-letniego rapera, który 2018 rok może zaliczyć do wyjątkowo udanych, to raczej "młody gangster, niepokorny".

Quebonafide i Natalia Szroeder - zdjęcia

Młodzi bawią od kilku dni w Sopocie, gdzie Natalia Szroeder występowała na Sopot Top of the Top Festival 2018. Zdjęcia Quebonafide i Natalii Szroeder pokazał serwis Plotek.pl > > >

Więcej o: