Magda Gessler w prześwitującej bluzce na Instagramie. Fani zauważyli, że na zdjęciu widać jej sutki

Magda Gessler podzieliła się z fanami zdjęciem ze swojego poranka. Gwiazda pokazała się w prześwitującej bluzce, przez którą widać jej sutki.

Magda Gessler ma swój niepowtarzalny styl z którego jest znana. Poza burzą loków, fani kojarzą ją z odważnych, kolorowych stylizacji. Tym razem pokazała się na Instagramie rankiem, tuż po przebudzeniu.

Magda Gessler w prześwitującej bluzce

Gessler pokazała się fanom w przeźroczystej koszulce. Napisała pod zdjęciem, że życzy wszystkim tak cudownych poranków i widoków, jakie ma przed sobą. 

Piękne ogrody. Ubóstwiam poranek z takim widokiem. Tego wam życzę jutro rano - czytamy

Magda Gessler pokazuje sutki

Na zdjęciu z poranka Magdy Gessler, gwiazda ma na sobie przeźroczystą, skąpą koszulkę. Fani szybko zauważyli, że odkrywa ona zbyt wiele. 'Widać sutki' - posypały się komentarze. 

Lody z owocami

Więcej o:
Komentarze (9)
Magda Gessler w prześwitującej bluzce. Na zdjęciu widać jej sutki
Zaloguj się
 • wylye

  Oceniono 3 razy 3

  Starzenie się jest naturalnym procesem i nikt go nie uniknie. Jednak w przypadku tej pani jej tzw "parcie na szkło" z jednoczesnym niezwykle podłym charakterem, obrzydliwą powierzchownością, nieuzasadnionym przekonaniem, że jest ekspertem w spr kulinarnych (przecież nazwisko Gesler to tylko jej secundo voto) powoduje że jest zwykłą medialną... wiedźmą. Tak w sumie, to nie dziwi mnie, że ona robi kasę na ludzkiej głupocie. Dziwią mnie za to miliony "głupków" oglądających jej programy mieniący się jej fanami. Jesteście nienormalni

 • stanislaw.sk

  0

  partner Gessler zdążył zauważyć te sutki, czy nadal się zastanawia gdzie one są ?Może pod peruką?

 • chumski

  Oceniono 5 razy -1

  Podejrzewam że niejedna jej rówieśniczka chciałaby mieć coś takiego z przodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX