Norbi poprowadzi 'Jaka to melodia?', a to nie jedyna zmiana. Nowe zasady i walka gwiazd

''Jaka to melodia?'' od września rusza w całkowicie nowej odsłonie. Teleturniej poprowadzi Norbi, zmieni się tez wystrój studia i zasady gry.

Teleturniej 'Jaka to melodia?' od września nie będzie już przypominał dawnego hitu telewizji polskiej. Robert Janowski pożegnał się z produkcją po 21 latach, a za nim odeszły też inne, znane z teleturnieju twarze. szybko pojawiła się więc informacja o nowym prowadzącym i przewidywanych zmianach. Teraz wiadomo już, na czym maja polegać. 

Norbi poprowadzi ''Jaka to melodia?''

Pierwsze informacje o odejściu z programu Roberta Janowskiego pojawiły się już dwa tygodnie temu, a prezenter Robert Janowski poinformował o tym fanów na swoim Facebooku. W zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia o nowym prowadzącym. Wedle ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl, miejsce Janowskiego przejąć miał piosenkarz Norbi

Norbi i gwiazdy w ''Jaka to melodia?''

Informacje o tym, że to Norbert Dudziuk ''Norbi'' poprowadzi ''Jaka to melodia'' zostały w końcu potwierdzone. W teleturnieju pojawi się już we wrześniu, jednak to nie jedyna gwiazda, która zagości na ekranach. 

Teleturniej ''Jaka to melodia'' przejdzie poważne zmiany. Obok nowego prowadzącego pojawić się mają takie gwiazdy jak Cleo, Blue Cafe, Ola Szwed, Filip Lato, Zouzy czy Red Lips. 

Zmiany w ''Jaka to melodia''. W niedziele potyczki celebrytów

Show prezentowane będzie od poniedziałku do piątku w starej formie, jednak w weekendy widzów czekają prawdziwe niespodzianki. W soboty rywalizować będą ze sobą dwuosobowe zespoły, w niedziele w szranki staną gwiazdy. 

Zmieni się także wystrój studia i oprawa graficzna programu. Produkcję teleturnieju przejmie agencja ZPR Media.

Teleturniej ''Jaka to melodia?'' emitowany będzie w TVP1  od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30, zaś w niedziele o godzinie 18.30. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Jaka to melodia. Nowe zasady i walka gwiazd. Teleturniej poprowadzi Norbi
Zaloguj się
 • Kazimierz Wijata

  Oceniono 4 razy 2

  Na pewno beze mnie, TVP po raz nasty pokazała,że ni ma pojęcia o znaczą słowa prawda , szacunek dla widza.JTM był programem rozrywkowym prowadzonym kulturą, wdziękiem przez pana Janowskiego-ulubieńca widzów od 7 do 107 lat i taką gwiazdę potraktowano jak śmiecia i lekceważąc głos widzów.Norbi w roli prowadzącego ?- to jakby Kaczor wystąpił w roli amanta,nie ten rozmiar kapelusza.Zniszczono samograja ku uciesze konkurencji-nie pierwszy raz w TVP.

 • janbar22

  Oceniono 1 raz 1

  NORBI... i wszystko jasne:):):)

 • loneman

  0

  Taka sama lipa jak Kolo fortuny z Brzozowskim i ta cizia "misska", kultowe (wg niektorych) programy zeszly na psy gdy dobral sie do nich Kurski 😶

 • yacie

  Oceniono 4 razy 0

  bardzo słaby program...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX