M jak miłość. Kinga odkryje sekret Pawła? Zobaczy jego zdjęcia z żoną

M jak miłość wraca po wakacjach na antenę TVP2. Zwiastun nowego sezonu serialu pokazuje, że będzie się działo. Fani głowią się czy jesienią Kinga odkryje sekret Pawła i zobaczy jego zdjęcia z żoną?

Wakacje to trudny czas dla miłośników seriali. Większość stacji emituje wówczas powtórki programów, aby dawkować napięcie przed jesienią i premierami nowych sezonów. Jest tak również w przypadku serialu M jak miłość, którego twórcy przygotowali sezon pełen emocji i niespodzianek.

M jak miłość. Co się wydarzy w nowym sezonie?

Zwiastun nowego sezonu M jak miłość zdradza, czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach. Ogromną ciekawość wśród widzów wywołał między innymi wątek Pawła i Kingi.

 

Nowy sezon M jak miłość. Kinga pozna sekret Pawła?

Zwiastun sugeruje, że w nowym sezonie serialu, Kinga odkryje wielki sekret Pawła. Kobieta zauważy jego zdjęcia z żoną, którą tak misternie próbował ukryć. Chociaż Paweł później będzie próbował się tłumaczyć Kindze i Basi, kobiety będą nieugięte. Czy przez nieuwagę Kinga odkryje jego sekret?

Kiedy pierwszy odcinek M jak miłość po wakacjach?

Fani serialu M jak miłość mogą odetchnąć z ulgą. Ich ulubieni bohaterowie powrócą na ekrany telewizorów już wkrótce. Premierowy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany na TVP2 3 września o godzinie 20.55.

Więcej o: