Radom Air Show 2018 już w weekend. Pogoda przeszkodzi w oglądaniu pokazów?

Pokazy samolotów na Radom Air Show 2018 już w ten weekend. Tymczasem synoptycy zapowiadają nagłe załamanie pogody w całej Polsce. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2018 Radom odbywają się już w ten weekend.

Coroczne pokazy Air Show w Radomiu przyciągają rzesze wielbicieli samolotów. Piękna pogoda i bezchmurne niebo już od kilku dni przyciągają coraz większe masy widzów, także na same przygotowania. Tymczasem synoptycy zapowiadają, że pogoda w weekend ulegnie gwałtownemu załamaniu

Radom Air Show 2018, pogoda zepsuje pokazy?

Jak zapowiadają synoptycy, w sobotę i niedzielę pogoda może dość mocno pokrzyżować plany organizatorom Radom Air Show 2018. Temperatura w Radomiu spadnie w sobotę do 19-21 stopni, a w niedzielę nawet do 11 stopni Celsjusza.

Przez większość dnia w sobotę pokazom towarzyszyć będzie silne, a nawet całkowite zachmurzenie. Mimo tego na niebie pojawiać się może także słońce. Nad Radomiem przetoczyć się mogą także gwałtowne burze. 

Gęste chmury i deszcz w niedzielę. Pokazy Air Show 2018 pod znakiem zapytania

Niedziela przyniesie organizatorom Air Show 2018 i widzom jeszcze trudniejsze warunki. Część pokazów dynamicznych może nie dojść do skutku przez niskie, gęste chmury, którym towarzyszyć będą jednostajne opady deszczu.

Więcej o:
Komentarze (6)
Pogoda na Radom Air Show 2018. W czasie imprezy ciemne chmury i burze
Zaloguj się
 • hr.kalashnikoff

  Oceniono 2 razy 2

  Random Air Show?
  Cool.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 1 raz 1

  "Część pokazów dynamicznych może nie dojść do skutku", na otarcie łez tych, którzy kupili bilety, będą pokazy statyczne, czyli przemówienia o tym wkrótce "jak to Radom zostanie największym lotniskiem świata im. brata prezesa i w dodatku będzie miał najważniejszy dworzec kolejowy w Polsce im. krótkorękiego"

 • Oceniono 2 razy 0

  We are honoured to invite the pilots from Air Show, including Turkish and Pakistani ones to grab a bite to eat tonight in our Turkish Cuisine and have a chat with us and our guests this weekend!
  SENIOR ANTALYA KEBAB
  PLAC JAGIELLOŃSKI 8
  DOWÓZ 48 326 14 14

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX