Radom Air Show 2018 już w weekend. Pogoda przeszkodzi w oglądaniu pokazów?

Pokazy samolotów na Radom Air Show 2018 już w ten weekend. Tymczasem synoptycy zapowiadają nagłe załamanie pogody w całej Polsce. Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2018 Radom odbywają się już w ten weekend.

Coroczne pokazy Air Show w Radomiu przyciągają rzesze wielbicieli samolotów. Piękna pogoda i bezchmurne niebo już od kilku dni przyciągają coraz większe masy widzów, także na same przygotowania. Tymczasem synoptycy zapowiadają, że pogoda w weekend ulegnie gwałtownemu załamaniu

Radom Air Show 2018, pogoda zepsuje pokazy?

Jak zapowiadają synoptycy, w sobotę i niedzielę pogoda może dość mocno pokrzyżować plany organizatorom Radom Air Show 2018. Temperatura w Radomiu spadnie w sobotę do 19-21 stopni, a w niedzielę nawet do 11 stopni Celsjusza.

Przez większość dnia w sobotę pokazom towarzyszyć będzie silne, a nawet całkowite zachmurzenie. Mimo tego na niebie pojawiać się może także słońce. Nad Radomiem przetoczyć się mogą także gwałtowne burze. 

Gęste chmury i deszcz w niedzielę. Pokazy Air Show 2018 pod znakiem zapytania

Niedziela przyniesie organizatorom Air Show 2018 i widzom jeszcze trudniejsze warunki. Część pokazów dynamicznych może nie dojść do skutku przez niskie, gęste chmury, którym towarzyszyć będą jednostajne opady deszczu.