Patryk Jaki otworzył "Jaki Cafe". W menu kiełbasa wyborcza? [MEMY]

Kiedy Patryk Jaki otworzył "Jaki Cafe" w Warszawie, wywołał nas trochę do tablicy, proponując temat do memów: krzywą drabinę w jego kawiarni. Na szczęście internauci są mądrzejsi i sami znaleźli temat na memy.

Patryk Jaki otworzył w Warszawie przy ulicy Koszykowej swoją własną kawiarnię. Jaki Cafe, bo tak została nazwana, to miejsce spotkań dla mieszkańców, w którym można porozmawiać o planach Patryka Jakiego na nowe linie metra w stolicy.

Patryk Jaki, relacjonując na Twitterze postępy w przygotowaniu lokalu, trochę nas wywołał do tablicy. Żeby zainteresować media "opozycyjne", wrzucił kilka wpisów, w których oznaczał kolejne osoby - w tym nas - proponując potencjalne nagłówki na danych serwisach. Wg. niego u nas najlepiej będzie pasował temat krzywej drabiny, z której bez wątpienia zrobimy memy.

Jaki Cafe - memy

Na szczęście internauci są sprytniejsi i sami znaleźli tematy do memów. Jaki Cafe to temat wdzięczny, a że kawiarnia działa od soboty, to temat jest jeszcze dość świeży. Jedno trzeba przyznać kandydatowi na prezydenta Warszawy - Patryk Jaki tym ruchem wyprzedził Rafała Trzaskowskiego, proponując Warszawiakom coś zupełnie nowego, czego do tej pory jeszcze nie było. Co z tego wyniknie? Na razie Jaki Cafe zaliczyła zmianę nazwy - miało być Jaki Caffee, ale kiedy Miasto Jest Nasze wytknęło, że to po żadnemu (ani nie po polsku, ani nie po angielsku, ani w żadnym innym języku), Jaki Caffee zmieniono na Jaki Cafe.

Więcej o: