Mikołaj Roznerski oświadczy się Adrianie Kalskiej? Związek aktorów coraz poważniejszy

Mikołaj Roznerski planuje oświadczyny? Jego wybranką jest Adriana Kalska, z którą ostatnio pokazał się publicznie na prezentacji jesiennej ramówki TVP. To ta jedyna?

Roznerski i Kalska pracują ze sobą na planie 'M jak miłość', a niedawno zamieszkali razem. Na konferencji jesiennej ramówki TVP po raz pierwszy pokazali się publicznie jako para. Wszystko wskazuje na to, że związek aktorów jest poważny. Możemy spodziewać się ślubu?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska. Będą oświadczyny?

Przez ponad pół roku para nie pojawiała się razem na oficjalnych wyjściach. Może to oznaczać, że dopiero niedawno ich związek nabrał naprawdę poważnego charakteru. Co więcej, jak podaje fakt.pl, Roznerski jest w związku z Adrianą Kalską bardziej wylewny niż zwykle. Byłe partnerki nie mogły liczyć na tyle publicznych czułości z jego strony, co młoda aktorka. 

Tym razem Mikołaj trafił na tę jedną jedyną. Nie chce już czekać i jeszcze w tym roku poprosi Adę o rękę. Chodzi po jubilerach z koleżankami, które według niego mają dobry gust - cytuje swojego informatora Fakt.pl

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na ramówce jesiennej TVPMikołaj Roznerski i Adriana Kalska na ramówce jesiennej TVP tvp.pl | Instagram | (kadr)

Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Więcej o: