M jak Miłość. Nowa czołówka i aktorzy w serialu. Zabraknie też kilku postaci

Producenci ''M jak miłość'' zaprezentowali nową czołówkę serialu. W zapowiedzi pojawiły się nowe twarze. Zabrakło za to kilku ważnych postaci.

Fani kultowego serialu TVP, ''M jak Miłość'' mogą już cieszyć się nową, odświeżoną czołówką. Przed wakacjami skarżyli się, że stara, licząca już 7 lat, nie odzwierciedla serialowej rzeczywistości. 

Z serialu zniknęły niektóre postaci, a w ich miejsce pojawiły się nowe. Czołówka, aby oddać ten stan, także musiała być przygotowana na nowo. 

M jak Miłość z nową czołówką. Kogo nie zobaczymy w serialu?

W najnowszej czołówce ''M jak miłość'' pojawiły się postaci dobrze znane widzom, ale też nowe twarze. I tak spotkamy się między innymi z Barbarą Mostowiak (w tej roli niezmiennie Teresa Lipowska), jej córką Marysią (Małgorzata Pieńkowska) czy Piotrem i Pawłem (Marcin Mroczek i Rafał Mroczek) i Kingą (Katarzyna Cichopek). 

Obok nich wystąpili aktorzy znani z ostatnich sezonów serialu, jak Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski czy Adriana Kalska

Jest też spore zaskoczenie. U boku Barbary Kurdej-Szatan pojawił się w czołówce Paweł Deląg. Zabrakło za to znanego z roli Marka Mostowiaka Kacpra Kuszewskiego, Tamary Arciuch, Dominiki Kluźniak czy Katarzyny Walach. Mimo spekulacji o powrocie do serialu i obsady Andrzeja Młynarczyka, aktor nie pojawił się w czołówce serialu. 

Już jest nowa czołówka "M jak Miłość"! Wiemy, kogo zabraknie, ale są też nowe twarze

M jak Miłość. Nowe odcinki od początku września

Na ile czołówka oddaje fabułę i faktyczny stan obsady? I czy fanów czekają niespodzianki. Tego dowiemy się w nowym sezonie ''M jak Miłość''. Premierowe odcinki pojawią się na antenie TVP już 3 września. Serial emitowany będzie w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.50.

Więcej o: