'Detektyw' HBO. Jest pierwszy zwiastun 3. sezonu. W roli głównej Mahershala Ali

Marshala Ali wcieli się w głównego bohatera 3. sezonu serialu ''Detektyw'' HBO. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun nowego sezonu.

''True Detective'' (w polskiej wersji językowej ''Detektyw'') to jeden z największych serialowych hitów HBO. Po znakomicie odebranych dwóch pierwszych sezonach produkcji, stacja zdecydowała się na stworzenie kolejnej. Tym razem w głównej roli zobaczymy zdobywce Oscara za film ''Moonlight'', Marshala Ali. 

Detektyw sezon trzeci. Jest pierwszy zwiastun

Tymczasem w sieci pojawił się już pierwszy zwiastun najnowszego sezonu ''Detektywa''. W klipie zobaczyć możemy detektywa Wayne'a Haysa ze stanu Arkansas (Marshala Ali), który niestrudzony, próbuje rozwikłać zagadkę zbrodni dokonanej w górach Ozark. 

 

Detektyw. 3 sezon już na początku 2019 roku

Detektyw to serial, w którym każdy z sezonów opowiada historię innej zbrodni. W pierwszej części produkcji zobaczyć mogliśmy takie gwiazdy kina jak Matthew McConaughey i Woody Harrelson, w drugiej - Colin Farrell i Rachel McAdams.

Tym razem na ekranach, obok Mrshala Ali pojawią się między innymi Stephen Dorff o Carmen Ejogo. Za scenariusz ponownie odpowiada Nic Pizzolatto. 

Premiera trzeciego sezonu serialu przewidziana jest na styczeń 2019 roku. 

Więcej o: