Wróżbita Maciej wybuchł na wizji i zrugał fankę. Nagranie sprzed 4 lat znowu krąży w sieci

Wróżbita Maciej nie wytrzymał na wizji i zaczął krzyczeć. Z równowagi wyprowadził go telefon do studia od jednej z telewidzek. Nagranie sprzed 4 lat znowu wypłynęło z odmętów internetu.

Maciej Skrzątek, znany szerszej publiczności jako Wróżbita Maciej, zajmuje się na co dzień przepowiadaniem przyszłości, a rad udziela między innymi w telewizji TVN. Zdarzyło mu się zrugać na wizji dzwoniącą do studia kobietę. Mężczyznę tak zirytowała jej wypowiedź, że zaczął na nią krzyczeć.

Nagranie powstało w 2014 roku, ale z niewiadomych powodów znowu wróciło "do świata żywych".

Wróżbita Maciej wybuchł na wizji. Krzyczał na dzwoniącą do studio kobietę

Jak donosi Super Express, Wróżbita Maciej miał wybuchnąć w czasie jednego ze swoich emitowanych przez TVN programów. W pewnym momencie do studia zadzwoniła kobieta, która zarzuciła prezenterowi, że zarabia na dzwoniących do niego widzach. Wróżbita Maciej tak obruszył się tym stwierdzeniem, że puściły mu nerwy. 

Ja nie muszę zarabiać na połączeniach, to TVN zarabia na mnie. To chamstwo. Ja jestem na tyle popularny, znany, jestem na tyle marką i to sam TVN nazwał mnie najsłynniejszym, że nie muszą zarabiać na połączeniach

- bulwersował się na wizji celebryta-wróżbita.

Wróżbita Maciej nazywa dzwoniącą kobietę gówniarą

Ale to nie wszystko. W dalszej części swojej wypowiedzi Wróżbita Maciej stwierdził, że kobieta będzie miała prawo go krytykować dopiero wtedy, gdy osiągnie tyle co on. Później nazwał ją także gówniarą.

Jak pani dojdzie w życiu do tego, że najbardziej znana stacja telewizyjna będzie na pani zarabiała, wtedy może pani zachowywać się tak po chamsku. Życzę pani trochę kultury, pokory i braku chamstwa. Po co ta gówniara do mnie zadzwoniła? Ale cóż, różni ludzie chodzą po świecie. Zgadza się?

- mówił wzburzony Wróżbita Maciej na antenie TVN. 

Okazuje się, że cała sytuacja wydarzyła się już kilka lat temu, bo w 2014 roku. Wróżbita Maciej pozostaje jednak jednym z najbardziej znanych w swojej branży, a żeby skorzystać z jego usług, trzeba liczyć się z naprawdę sporym wydatkiem.  

Ile trzeba zapłacić za wróżbę? Wróżbita Maciej ma swój cennik

Połączenie ze studiem kosztuje telewidzów kilka złotych, jednak telewizja nie jest jedynym źródłem dochodu Wróżbity Macieja.

Jego rady zasięgnąć można telefonicznie, a omówienie przyszłości ma swoją cenę. I to całkiem wysoką.

Za 15 minut konsultacji zainteresowany zapłacić musi aż 200 złotych, a cena ta wzrasta wraz z długością rozmowy.  45-minutowe spotkanie kosztować ma, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie internetowej wróżbity aż 450 złotych. Konsultacja VIP (30 minut) - 1000 złotych. Cena zależna jest także od rodzaju przepowiedni. 

 
Więcej o: