Marina Łuczenko chwali się zdjęciem z Cristiano Ronaldo z Włoch. W roli fotografa - Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko w objęciach Cristiano Ronaldo - to widok, który możemy podziwiać na Instagramie żony Wojciecha Szczęsnego. Pojechała kibicować mężowi do Włoch i spotkała sławnego piłkarza.

Marina Łuczenko-Szczęsna wybrała się do Włoch, żeby wesprzeć męża podczas meczu z drużyną Lazio. Jej kibicowanie musiało podziałać, ponieważ drużyna Wojciecha Szczęsnego, Juventus zakończył spotkanie wynikiem 2:0. Marina podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami z Turynu, ale tylko jedno z nich wywołało falę komentarzy.

Marina z Cristiano Ronaldo pozują do zdjęcia

Chodzi o fotografię, na której Marina pozuje w objęciach jednego z najpopularniejszych piłkarzy na świecie - Cristiano Ronaldo. Oboje szczerze się uśmiechają, aż trudno powiedzieć, które z nich jest bardziej zadowolone ze spotkania.

Marina podpisała zdjęcie jednym słowem 'Musiałam' - i nie ma się co dziwić. Kto nie skorzystałby z okazji zrobienia fotki z Ronaldo? Jednak Wojciech Szczęsny nie ma powodów do obaw. Po pierwsze mąż Mariny własnoręcznie wykonał fotografię, a po drugie z komentarzy wynika, że Łuczenko nie wymieniłaby go nawet na Ronaldo.

Wojtek przystojniejszy - czytamy w komentarzach.
Fakt - odpowiada Marina.

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Więcej o: