Taco Hemingway rusza w trasę Cafe Belga 2018. Znamy daty koncertów i ceny biletów

Taco Hemingway rusza w jesienną trasę koncertową. Cafe Belga 2018 rozpocznie się już w październiku. raper wystąpi między innymi w Poznaniu i Krakowie.

Filip Szcześniak, znany szerzej jako Taco Hemingway, 12 lipca wydał najnowszą, długogrającą płytę. ''Cafe Belga'' miała ukazać się dzień później, jednak po wycieku informacji do sieci, raper zdecydował o przyspieszeniu premiery i cały materiał udostępnił za darmo w internecie. Kilka dni później do sieci trafiła także bonusowa ep-ka artysty - ''Flagey''. 

Cafe Belga 2018. Taco Hemingway rusza w trasę koncertową

Na swojej najnowszej płycie Taco Hemingway zapowiedział przerwę w twórczości. Jak wynika z tekstów zamieszczonych na krążku, rok 2019 ma być dla rapera rokiem odpoczynku. Wygląda więc na to, że trasa Cafe Belga 2018 to ostatnia w najbliższym czasie szansa na posłuchanie artysty na żywo. 

Jak na razie raper poinformował o czterech jesiennych koncertach. Te odbędą się w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. 

Cafe Belga 2018. Daty koncertów i ceny biletów

Bilety na koncerty Taco Hemingwaya rozchodzą się w zatrważającym tempie. Fani, którzy zamierzali wybrać się do Gdańska lub Katowic, mogą obejść się smakiem - wejściówki zostały już wyprzedane. 

W sprzedaży są jeszcze bilety na koncerty w Poznaniu i Wrocławiu. W Poznaniu za koncert zapłacimy 85 złotych (płyta) lub 109 złotych (trybuny). We Wrocławiu 65 złotych (I pula), 75 złotych (druga pula) lub 85 złotych (III pula). 

Koncerty odbędą się:

Katowice - 20 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym 

Wrocław - 3 listopada w A2-Centrum Koncertowym

Gdańsk - 8 listopada w Klubie B90 

Poznań - 29 listopada w klubie Sala Ziemi. 

Więcej o: