Edyta Górniak w piosence "Tylko Ty" promuje film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

Premiera filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" odbyła się z wielką pompą w poniedziałkowy wieczór w Warszawie. Tymczasem pokazano piosenkę promującą film - "Tylko Ty". Nagrała ją Edyta Górniak.

Edyta Górniak nagrała piosenkę promującą film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". "Tylko Ty", bo taki jest jej tytuł, to, jak mówi sama artystka, muzyczny symbol tamtych czasów.

Edyta Górniak, "Tylko Ty" - obejrzyj teledysk

 

Edyta Górniak nagrała romantyczną balladę, która doskonale wpisuje się w najnowszą produkcję dystrybutora Kino Mówi. "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" to nie tylko historia o trudnym czasie wojny i o asach polskiego lotnictwa, ale również historia miłości.

"Tylko Ty" to współczesna wersja przedwojennej kompozycji, którą wykonywał m.in. Mieczysław Fogg, śpiewając "Ty masz dla mnie coś". Edyta Górniak uwspółcześniła utwór sprzed prawie 100 lat i nadała mu nowego blasku.

Edyta Górniak na premierze filmu w czerwieni

Edyta Górniak pojawiła się tez na uroczystej premierze filmu w Warszawie - i przyćmiła wszystkich swoją czerwoną suknią. Zdjęcia z premiery filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" zobaczycie na serwisie Plotek.pl > > >

"Dywizjon 303. Historia prawdziwa" - o czym jest film

"Dywizjon 303. Historia prawdziwa" to opowieść na podstawie książki Arkadego Fiedlera. Pokazuje historię polskich pilotów w Wielkiej Brytanii, którzy początkowo byli niedoceniani i wyśmiewani, ale dość szybko stali się legendą. W ramach RAF (Królewskich Sił Powietrznych) stworzyli elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie miał sobie równych w przestworzach.

Więcej o: