Wakacje Putina na Syberii. Nie dla mięczaków! Prezydent Rosji niczym Bear Grylls

Chociaż prezydent Rosji ma już 65 lat, nadal wybiera aktywny wypoczynek. Weekend spędził w górach, gdzie dużo spacerował i podziwiał piękne widoki.

Władimir Putin zamiast wylegiwania na plaży, wolał wybrać się na wakacyjny weekend w góry. Spędził swój urlop w Tuwie nad rzeką Jenisej na południu Syberii. Na zdjęciach widzimy, że był na ten wyjazd świetnie przygotowany.

Po górach spacerował w stroju w kolorze khaki, kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych. Prezydent Rosji zabrał ze sobą także lornetkę oraz profesjonalne kije trekkingowe. Z całym osprzętem i nieustraszoną miną Putin pozował do wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Na fotografiach poza Władimirem Putinem widzimy też ministra obrony Siergieja Szojgu oraz szefa FSB Aleksandra Bortnikowa, którzy towarzyszyli mu we wspinaczce. 

Prezydent poza spacerami, pływaniem motorówką oraz podziwianiem widoków i ptaków, zbierał także grzyby. Jednym z pokaźnych okazów chwali się na kolejnej fotografii.

Władimir Putin nie po raz pierwszy chwali się swoją kondycją i aktywnością. W minionych latach prezydent pokazywał jak nurkuje w Bajkale, łowi ryby, jeździ na nartach w Soczi, czy też próbuje jazdy konnej. 65-latek może się pochwalić także znajomością sztuk walki oraz doświadczeniem w polowaniach. 

embed
Więcej o: