Tomasz Kot szuka nowego agenta. Aktor chce robić karierę za granicą. Namówiła go Joanna Kulig

Tomasz Kot marzy o zagranicznej karierze i szuka agenta, który mu w tym pomoże. Do poszukiwań miała namówić go Joanna Kulig.

Tomasz Kot to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorów. Ostatnio głośno zrobiło się o nim na całym świecie. Najpierw, za sprawą świetnie przyjętego filmu ''Zimna wojna'' Pawła Pawlikowskiego, w którym Kot zagrał główną rolę męską.

Tomasz Kot miał zagrać w 25. Bondzie. Sprzeciwił się Daniel Craig

Ostatnio okazało się też, że Tomasz Kot miał zagrać u boku Daniela Craiga w najnowszym, 25 już filmie o Jamesie Bondzie. Polski aktor miał wcielić się w postać wroga agenta, jednak po konflikcie między hollywoodzkim aktorem i reżyserem filmu, zrezygnowano z udziału Kota w produkcji. Co więcej, Tomasz Kot nie dostał roli, więc Danny Boyle zrezygnował z udziału w produkcji.

Tomasz Kot szuka agenta. Chce podbić zagraniczne kino

Zdaje się jednak, że mimo ostatniej porażki, Kot chciałby podbić zachodnie kino, bo właśnie szuka agenta, który mógłby mu w tym pomóc. 

Właśnie szuka w Londynie agenta, który nie tylko będzie go reprezentował za granicą, ale przede wszystkim starał się obsadzać go w filmach z udziałem międzynarodowych gwiazd

- pisze dziennik ''Fakt''.

Do poszukiwań  nowego agenta, Tomasza Kota miała namówić koleżanka z planu ''Zimnej wojny'', Joanna Kulig. Aktorka uświadomiła mu, że jeśli chce grać w zagranicznych produkcjach, musi znaleźć kogoś, kto mu w tym pomoże.

Więcej o: