Cyberpunk 2077 będzie hitem. Premier Morawiecki już szykuje nowy podatek [MEMY]

Cyberpunk 2077 musi być hitem - nie ma innej możliwości. Jednak zanim CD Project dokończy swój produkt, do gry przystąpili internauci i premier Morawiecki, który już szykuje nowy podatek - od bionicznych wszczepów. A memy tworzą się same.

CD Project pokazało w poniedziałek 48-minutowy fragment z gry, na którą czeka spokojnie połowa świata - Cyberpunk 2077. Tytuł zapowiedziano już wiele lat temu, ale teraz wreszcie prace mają się ku końcowi. Gracze wreszcie dostali jakieś konkrety.

Cyberpunk 2077 - *beep*, zwiastun i gameplay

Najpierw, po kilku latach ciszy, oficjalne konto na twitterze Cyberpunka 2077 powiedziało swoim obserwatorom *beep*. Zareagowali nie tylko sami gracze, ale również giełda. Akcje CD Project poszybowały w górę.

A potem pokazano zwiastun. I zaczęło się prawdziwe szaleństwo, bo wyszło na to, że CD Project jednak prowadzi prace nad tytułem, na który czekają ludzie na całym świecie. Po zakończeniu trzeciej części "Wiedźmina" Redzi przerzucili siły do Cyberpunka 2077. Wreszcie, w poniedziałek 27 sierpnia, doczekaliśmy się pierwszego, 48-minutowego rzutu oka na samą grę. I choć to tylko spojrzenie na demo i pierwszą wersję, to jednak nie ma wątpliwości, że to będzie hit.

 

Cyberpunk 2077 - lata czekania i memy

Po wielu latach czekania i niepewności wreszcie jest potwierdzenie, że to się dzieje naprawdę. A że memy można zrobić ze wszystkiego, to i Cyberpunk 2077 doczekał się swoich. Znajdziecie tu premiera Mateusza Morawieckiego, który już szykuje nowy podatek od bionicznych wszczepów, a także Andrzeja Sapkowskiego, który już kombinuje, jak na Cyberpunku zarobić więcej, niż na "Wiedźminie".

Cyberpunk 2077 - kiedy premiera?

Niestety, data premiery jeszcze nie jest znana. Będzie to najpewniej 2019 rok, ale ostatecznej daty jeszcze nie znamy.

Więcej o: