Damon Herriman zagra Charlesa Mansona w nowym filmie Quentina Tarantino. W 'Once Upon a Time in Hollywood' wystąpi też Rafał Zwierucha jako Roman Polański

Charlesa Mansona w najnowszym filmie Quentina Tarantino zagra Damon Herriman. Aktor grał wcześniej w produkcjach takich jak 'Dom woskowych ciał' czy 'Candy'. W filmie 'Once Upon a Time in Hollywood' wystąpi również Rafał Zwierucha jako Roman Polański.

Ostatnio świat obiegła wieść, że w najnowszym filmie Tarantino zagra Polak. Znany z filmu 'Bogowie'  Rafał Zawierucha wcieli się w rolę Romana Polańskiego. Jednak to nie koniec ogłoszeń z planu 'Once Upon a Time in Hollywood'.

Kto zagra Charlesa Mansona w filmie Tarantino?

Quentin Tarantino do roli mordercy Charlesa Mansona wybrał Damona Herrimana znanego między innymi z serialu 'Justified: Bez przebaczenia'. Magazyn 'Entertainment Weekly' potwierdził tę wiadomość u źródeł.

Co więcej w filmie 'Once Upon a Time in Hollywood' pojawi się postać Wojciecha Frykowskiego. Zagra go aktor o rosyjskim pochodzeniu - Costa Ronin.

'Once Upon a Time in Hollywood'. Kiedy premiera?

Tarantino zapowiedział premierę swojego nowego dzieła na 9 sierpnia 2019 roku. Nie jest to przypadkowa data. Właśnie wtedy mija 50 lat od zabójstwa Sharon Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. Jednak pojawiły się już informacje o przesunięciu tej symbolicznej daty na 25 lipca 2019.

Co sprawia, że film wygląda filmowo? Takie chwyty stosują specjaliści

Więcej o: