Łzy Cennet już w TVP2. Kim jest aktorka Almila Ada, czyli tytułowa Cennet?

Serial ''Łzy Cennet'' od 29 sierpnia emitowany jest w TVP2. W główną rolę pięknej i utalentowanej Cennet wcieliła się Almida Ada. Kim jest turecka gwiazda?

Tytułowa Cennet z nowej telenoweli emitowanej na antenie TVP2 - ''Łzy Cennet'', to utalentowana, piękna, młoda dziewczyna. W dzieciństwie porzucona przez matkę, po latach przypadkiem zaczyna pracę w jej firmie. Odnajduje tam jednak nie tylko rodzicielkę, ale też utraconego przed laty przyjaciela...

Łzy Cennet. Kim jest aktorka Almida Ada?

W główną rolę tytułowej Cennet Yilmaz wcieliła się Almida Ada. Kim jest turecka aktorka? 

Almida Ada urodziła się w 1994 roku w Stambule. Córka projektantki mody i dziennikarza od dziecka pragnęła zostać baletnicą. Rodzice posyłali ją do najlepszych szkół baletowych, między innymi w Turcji, Wielkiej Brytanii i Rosji.  Niestety w karierze profesjonalnej tancerki dziewczynie przeszkodziła kontuzja.

Almida Ada z serialu  ''Łzy Cennet''. Kariera aktorska

Wtedy Almida Ada postanowiła w pełni oddać się swojej drugiej pasji, czyli aktorstwu. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się w 2014 roku, w serialu  "Kaderimin Yaz?ld??? Gün". W 2016 roku występowała gościnnie w kilku odcinkach serialu "Kirgin Çiçekler", jednak prawdziwą sławę przyniosła jej produkcja "Ad? Efsane". 

To po udziale w serialu dostała w 2017 roku propozycję głównej kobiecej roli w adaptacji koreańskiej telenoweli "Tears of Heaven" (Łzy Nieba), która w Turcji otrzymała tytuł ''Łzy Cennet'' ("Cennet'in Gözyaslari").

Od 2016 roku Almida Ada realizuje się również jako modelka. Sesje fotograficzne z jej udziałem publikowane były między innymi w magazynach ''Instyle'' i ''Vogue''.

Łzy Cennet. Co to za serial?

''Łzy Cennet'' to turecka produkcja z 2017 roku. W Turcji serial podzielony był na 36 odcinków, każdy o długości 120-140 minut. TVP2 zdecydowała jednak o dostosowaniu telenoweli do Polskich realiów i skróceniu czasu emisji. Widzowie zobaczą więc nie 36, a 151 epizodów, każdy o długości około 40 minut.

Serial emitowany jest w TVP2, od poniedziałku, do piątku, o godzinie 17.30.

Więcej o: