Gang Słodziaków w Biedronce. Jak zdobyć zabawki? Możesz mieć je za darmo

Gang Słodziaków to nowa promocja sklepów Biedronka. Zabawki są już dostępne do kupienia w sklepach, ale można je też dostać za darmo.

Po ogromnym sukcesie, jakim okazał się ''Gang Świeżaków'', czyli zestaw kolorowych maskotek w kształcie warzyw i owoców, Biedronka znowu stawia na najmłodszych. Tym razem klienci sklepów mogą zdobyć maskotki przypominające zwierzątka. 

Gang Słodziaków. Jak zdobyć maskotki?

Co zrobić, bu zdobyć ''Gang Słodziaków''? Za jedne zakupy, na które wydamy 40 złotych, otrzymać możemy 4 naklejki. Aby otrzymać słodziaka za darmo, musimy uzbierać ich 60. 

A jednak, w połowie drogi, gdy uzbieramy 30 naklejek, możemy wymienić je na maskotkę przy dopłacie 19,99 złotych. Z kolei za 15 naklejek dostać możemy książkę ''Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody ''Gangu Słodziaków''. 

 

Słodziaki w Biedronce. Jak zbierać naklejki?

Gang Słodziaków jest już w Sklepach Biedronka. Jeśli zależy nam na maskotkach, możemy kupić je w cenie regularnej 49,99 złotych za sztukę. Jednak istnieje sposób na zdobycie maskotek zupełnie za darmo, wystarczy jedynie spełnić warunki podane przez producentów i zebrać odpowiednią ilość specjalnych naklejek.

Każdy, kto zrobi zakupy w sklepach Biedronka za minimum 40 złotych, otrzyma jedną naklejkę. Każda wielokrotność tej sumy daje kolejny punkt w walce o Słodziaka. 

Jeśli w zakupach za 40 złotych znajdą się warzywa lub owoce, dostaniemy dodatkowy punkt. Kolejny otrzymamy za użycie karty ''Moja Biedronka''. Specjalny punkt dostać możemy także wtedy, gdy w naszych zakupach znajda się produkty z oferty specjalnej, o łącznej wartości 10 złotych. 

Gang Słodziaków. Do kiedy trwa akcja?

Promocja Biedronki trwa do 02.12.2018 roku i do tego dnia wymieniać można naklejki na nagrody. Punkty za zakupy zbierać można do 18 listopada. 

Więcej o: