Gang Słodziaków w sklepach Biedronka, a w internecie podróbki? Lis Lucek już za 17 zł

Gang Słodziaków od kilku dni dostępny jest w Biedronce. Tymczasem w sieci kupić można podróbki maskotek.

Gang Słodziaków jest już dostępny w sklepach Biedronka. Jeśli zależy nam na maskotkach, możemy kupić je w cenie regularnej 49,99 złotych za sztukę lub zebrać odpowiednią ilość punktów za zakupy i zamienić je na wybranego pluszaka.  

Maskotki z Gangu Słodziaków dostępne w internecie

Choć promocja obowiązuje dopiero od kilku dni, na aukcjach internetowych pojawia się coraz więcej maskotek podobnych do tych z Gangu Słodziaków. Podrobione zabawki dostępne są na takich stronach jak Allegro czy OLX, a ich ceny zaczynają się od zaledwie kilku złotych. 

W serwisie aukcyjnym Allegro najtańszy okazuje się być Lis Lucek, którego kupić można nawet za 16,70 złotych. Nieco inaczej jest choćby na OLX, gdzie znajdziemy ogłoszenia zaczynające się nawet od 4 złotych za maskotkę. 

Co ciekawe, w sieci znaleźć można tez Słodziaki w cenie wyższej niż oryginalna. W Biedronce maskotka kosztuje 49,99 zł, w sieci nawet 80 złotych za sztukę!

Słodziaki z sieci. Czy to bezpieczne?

Maskotki oferowane w sieci są podobno oryginalne, ale czy na pewno? Część sprzedających dodaje pod aukcjami adnotację, że maskotki pochodzą bezpośrednio od producenta a czas oczekiwania na dostawę wysyłki wynosi do 25 dni. Niektórzy twierdzą, że nabyli już maskotki i chcą się ich pozbyć. Są też ogłoszenia, w których jedyna informacja to ''nie wysyłam za pobraniem''.

To każe wątpić, czy zakupy w sieci są bezpieczne. I w prawdziwość zabawek. Dlatego powinniśmy pamiętać, że jedyna pewna metoda na zdobycie oryginalnej maskotki z Gangu Słodziaków, to nabycie jej w sklepie Biedronka.    

Gang Słodziaków na aukcjach internetowych. Do kupienia nie tylko maskotki

Nowa oferta Biedronki, Gang Słodziaków, ma sporą szansę powtórzyć sukces Gangu Świeżaków. O jej powodzeniu świadczyć mogą oferty, jakie już pojawiają się w sieci. poza maskotkami z drugiego obiegu, na aukcjach internetowych pojawiły się także oferty sprzedaży naklejek

Więcej o: