Pogoda na weekend 31 sierpnia - 2 września. Będzie ciepło, ale już nie upalnie. Możliwy przelotny deszcz, a nawet burze

Pogoda na weekend w pierwszy weekend września zapowiada się chłodniej i mniej upalnie. W całym kraju wystąpią przelotne deszcze, a gdzieniegdzie nawet burze.

Dla wszystkich tych, którzy mieli dość, upałów mamy dobre wieści. W ten weekend temperatura spadnie, jednak nadal będzie ciepło i słonecznie. Lokalnie pojawią się burze i przelotne deszcze.

Pogoda na weekend

Weekend zacznie się bardzo pogodnie. W prawie całej Polsce będzie ciepło i słonecznie. Zachmurzy się jedynie na północy i wschodzie kraju, gdzie będą możliwe także przelotne opady i burze. Najniższa temperatura jest przewidywana w Zakopanem (około 15 stopni Celsjusza), w reszcie kraju termometry pokażą średnio 20-21 stopni. Najcieplejszy dzień zapowiada się w Małopolsce (23 stopnie).

Jaka będzie pogoda 1 września?

W sobotę 1 września pogoda nieco się pogorszy. Deszczu będzie więcej niż w piątek, ale także nie wystąpi on wszędzie. Będzie przelotny, a miejscami mogą pojawić się niegroźne burze. Jak donosi onet.pl, temperatura wyniesie około 13-14 stopni. Najcieplej na Podlasiu i Lubelszczyźnie (aż 27 stopni).

Jaka będzie pogoda 2 września?

Niedziela będzie o wiele bardziej słoneczna niż sobota. 2 września średnia temperatur wyniesie 19-20 stopni. W całym kraju mogą wystąpić przelotne deszcze. Najcieplej będą musieli ubrać się mieszkańcy Zakopanego, tym razem temperatura w górach spadnie aż do 6 stopni.

Więcej o: