Diana zginęła 21 lat temu. Księżne pokłóciły się o jej śmierć: 'Masz krew na relach'

Księżna Camilla miała pokłócić się z bliską przyjaciółką zmarłej tragicznie księżny Diany. Sarah Ferguson zarzuciła kobiecie, że jej romans z Karolem miał tragiczny wpływ na Dianę.

Sarah Ferguson, księżna Yorku, była bliską przyjaciółką zmarłej tragicznie w 1997 roku księżnej Diany. Kobieta spędziła ostatnie wakacje na zamku Balmoral w Szkocji. W tym samym czasie, w posiadłości przebywała także księżna Camilla Parker Bowles, obecna żona księcia Karola. 

Księżna Camilla ma krew na rękach? 

Księżne Camilla i Sarah podobno od lat nie darzą się nawzajem sympatią, jednak nigdy nie doszło między nimi do otwartego konfliktu. To zmienić się miało ostatniego lata

Sarah Ferguson przyjaźniła się z Dianą, kiedy jej mąż, książę Karol, wdał się w romans z Camillą. Sarah miała widzieć, jak destrukcyjny wpływ miało to na Dianę. Okazuje się, że nigdy nie wybaczyła tego Camilli i w końcu doszło między kobietami do ostrego spięcia. 

Księżne pokłóciły się ze sobą, a Sarah wprost zarzuciła Camilli, że ta ma krew na rękach. 

Księżna Diana zmarła 21 lat temu

Dokładnie 21 lat temu, 31 sierpnia 1997 roku doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął kochanek księżny Diany, Dodi Al-Fayed. Samochód, którym jechali, wpadł w poślizg i uderzył w filar tunelu Almar w Paryżu. Księżna Diana, zwana ''królową ludzkich serc'' odniosła w wypadku poważne obrażenia i zmarła w szpitalu. 

Więcej o: