Startuje 'Jaka to melodia?' z Norbim. W pierwszych odcinkach zagrają gwiazdy

'Jaka to melodia?' wraca w nowej formie. Teleturniej poprowadzi Norbi, a o zwycięstwo walczyć będą między innymi polscy celebryci.

W sierpniu, wieloletni prowadzący znany teleturniej ''Jaka to melodia?'', Robert Janowski, ogłosił, że rozstaje się z programem. Powodem miała być niekorzystna umowa z TVP, której aktor i piosenkarz nie zgodził się podpisać. Szybko pojawiły się informacje, że jego miejsce w programie zajmie wokalista Norbert Dudziuk ''Norbi''. 

''Jaka to melodia?'' wraca w nowej formie

Wraz z Robertem Janowskim z programu odeszły też inne znane telewidzom twarze. Producenci programu zdecydowali, by zmienić jego formułę i faktycznie zaangażowali do współpracy Norbiego

''Jaka to melodia'' powróci nie tylko z nowym prowadzącym, ale też odświeżonym studiem i oprawą graficzną. Zmieni się także formuła programu. 

Od poniedziałku do piątku w teleturnieju w szranki stawać będą, jak dotychczas, zwykli zawodnicy. Zmiany pojawią się za to w weekendy. W soboty o główną nagrodę walczyć będą dwuosobowe zespoły, w niedziele - polskie gwiazdy.

Gwiazdy w ''Jaka to melodia?''. Kto pojawi się w pierwszych odcinkach?

Już teraz wiadomo, kto zagra w pierwszych odcinkach ''Jaka to melodia?''. W pierwszej rozgrywce odświeżonego teleturnieju zagrają aktorki z serialu ''Dziewczyny ze Lwowa''. W drugim odcinku zagrają ze sobą Ida Nowakowska z "Bake Off – Ale Ciacho!", Beata Chmielowska-Olech z programu informacyjnego "Teleexpress" i Mateusz Szymkowiak z "Lajk!" i "Pytanie na Śniadanie".

Niezmiennie teleturniej gościć będzie gwiazdy także na scenie. Tu pojawią się między innymi Natasza Urbańska, Marek Kaliszuk i Szymon Chodyniecki.

''Jaka to melodia?'' w nowej formule. Kiedy oglądać program?

Teleturniej ''Jaka to melodia?'' emitowany będzie siedem dni w tygodniu na antenie TVP1. Od poniedziałku do soboty program wyświetlany będzie o godzinie 17.30, w niedziele o 18.35. 

Więcej o: