The Voice of Poland już we wrześniu. Będą zmiany wśród trenerów i prowadzących

The Voice of Poland już wkrótce ponownie pojawi się na ekranach naszych telewizorów. Kolejna edycja przyniesie wiele zmian personalnych. Nowe twarze pojawią się zarówno w gronie prowadzących, jak i jurorów.

Już za chwile jurorzy The Voice of Poland po raz dziewiąty będą przez wiele tygodni poszukiwali najlepszego głosu w Polsce. Program przewiduje wiele niespodzianek, jednak to, co pozostaje niezmienne to zasady rywalizacji.

Kiedy premiera nowego The Voice of Poland?

Pierwszy odcinek dziewiątek edycji The Voice of Poland zapowiedziano na 1 września o godzinie 20.05. Premiera programu nastąpi na antenie TVP2. Odcinek finałowy zostanie wyemitowany 3 miesiące później - 1 grudnia.

The Voice of Poland. Kto będzie trenerem?

Z programem The Voice of Poland rozstali się Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz duet Tomson i Baron z Afromental. Jurorem nie zostanie także Edyta Górniak, która ze względu na stan zdrowia swojej mamy, zrezygnowała z show.

Na fotelach trenerów zasiądą za to Patrycja Markowska, która debiutowała w tej robi w drugiej edycji Voice, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży. Ostatni juror to Michał Szpak.

Kto poprowadzi The Voice of Poland?

Zmiany personalne zaszły również w grupie prowadzących program. Na ekranach telewizorów nadal będziemy oglądać Basię Kurdej-Szatan, Tomasza Kammela i Maćka Musiała. Z programu zrezygnowała jednak Marcelina Zawadzka.

Więcej o: