Obchody Sierpnia '80. Andrzej Duda zrobił jedną minę i wygrał internet [MEMY]

Obchody Sierpnia '80 szczęśliwie już za nami. Nie obeszło się bez wpadki - kiedy w bazylice św. Brygidy zapowiedziano Andrzeja Dudę, ze świątyni wyszedł ostentacyjnie Lech Wałęsa. A Andrzej Duda w czasie przemówienia zrobił taką minę, że memy tworzą się same.

W ostatnich latach obchody Porozumień Sierpniowych to dzień pełen niespodzianek. Im bardziej jesteśmy podzieleni na dwa obozy, tym dziwniejsze rzeczy dzieją się tego dnia. W tym roku Lech Wałęsa ostentacyjnie wyszedł z bazyliki św. Brygidy, jak tylko zapowiedziano przemówienie Andrzeja Dudy. Panowie minęli się, jeden wyszedł, drugi podszedł do mikrofonu.

 

A potem Andrzej Duda zaczął swoje przemówienie. Wiadomo, dziękował Solidarności, zaangażowanym obywatelom, jednak ani słowem nie zająknął się o samym Lechu Wałęsie, który - było nie było - stał jednak na czele strajkujących robotników, i czy komuś się to podoba czy nie, jemu również zawdzięczamy zawarcie Porozumień Sierpniowych.

Andrzej Duda - memy

W czasie przemówienia Andrzeja Dudy prezydent jak zawsze miał bardzo urozmaiconą mimikę. Z tego powodu jest uwielbiany przez internautów, bo naprawdę łatwo zrobić mu zdjęcie, na którym będzie wyglądał wyjątkowo. Tak było i tym razem:

Internauci ruszyli do pracy, której efekty możecie zobaczyć w naszej galerii. To kolejne memy z Andrzejem Dudą, które przez najbliższych kilka dni będą krążyły po internecie.

Więcej o:
Komentarze (170)
Obchody Sierpnia '80. Andrzej Duda zrobił jedną minę i wygrał internet [MEMY]
Zaloguj się
 • kuba161048

  Oceniono 102 razy 100

  Zdjęcie jest obłędne , ale cała ta postać jest kretyńsko - marionetkowa .

 • Oceniono 63 razy 61

  Przecież Duda cały czas ma idiotyczny wyraz twarzy.Na każdym wystąpieniu taki sam wyraz twarzy.Tak jakby nie odczuwał żadnych emocji. Ciągle ta sama głupia mina i wytrzeszcz gałek ocznych. On mi się trochę z chomikiem kojarzy.

 • ewulka987

  Oceniono 59 razy 57

  Ten człowiek to jedna ,wielka porażka Polski.

 • amadeusz444

  Oceniono 50 razy 48

  Idiota zawsze wygląda na idiotę.

 • karinawojtek

  Oceniono 47 razy 45

  Maliniak, błachy choojku. Jak Ty patrzysz w lustro codziennie rano marionetko?

 • pabloj325

  Oceniono 45 razy 43

  Gdyby to było pojedyncze zdjęcie, na którym wyszedł... kiepsko. Ale on zazwyczaj tak wygląda. ;)

 • kerac32

  Oceniono 36 razy 34

  To nie jet niekorzystne zdjęcie, Adrian sam w sobie jest niekorzystny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX