Obchody Sierpnia '80. Andrzej Duda zrobił jedną minę i wygrał internet [MEMY]

Obchody Sierpnia '80 szczęśliwie już za nami. Nie obeszło się bez wpadki - kiedy w bazylice św. Brygidy zapowiedziano Andrzeja Dudę, ze świątyni wyszedł ostentacyjnie Lech Wałęsa. A Andrzej Duda w czasie przemówienia zrobił taką minę, że memy tworzą się same.

W ostatnich latach obchody Porozumień Sierpniowych to dzień pełen niespodzianek. Im bardziej jesteśmy podzieleni na dwa obozy, tym dziwniejsze rzeczy dzieją się tego dnia. W tym roku Lech Wałęsa ostentacyjnie wyszedł z bazyliki św. Brygidy, jak tylko zapowiedziano przemówienie Andrzeja Dudy. Panowie minęli się, jeden wyszedł, drugi podszedł do mikrofonu.

 

A potem Andrzej Duda zaczął swoje przemówienie. Wiadomo, dziękował Solidarności, zaangażowanym obywatelom, jednak ani słowem nie zająknął się o samym Lechu Wałęsie, który - było nie było - stał jednak na czele strajkujących robotników, i czy komuś się to podoba czy nie, jemu również zawdzięczamy zawarcie Porozumień Sierpniowych.

Andrzej Duda - memy

W czasie przemówienia Andrzeja Dudy prezydent jak zawsze miał bardzo urozmaiconą mimikę. Z tego powodu jest uwielbiany przez internautów, bo naprawdę łatwo zrobić mu zdjęcie, na którym będzie wyglądał wyjątkowo. Tak było i tym razem:

Internauci ruszyli do pracy, której efekty możecie zobaczyć w naszej galerii. To kolejne memy z Andrzejem Dudą, które przez najbliższych kilka dni będą krążyły po internecie.

Więcej o: