Konstytucja to brzydkie słowo, a wulgaryzmy trzeba zwalczać. Na przykład policzkowaniem [MEMY]

Pełnomocniczka wojewody dolnośląskiego spoliczkowała działaczkę Obywateli RP. To kara za złe zachowanie i słowną agresję, czyli skandowanie słowa ''konstytucja''.

Konstytucja to temat trudny. Raz, że ustawy zasadniczej nie lubią politycy, dwa, że politycy nie chcą ustawy zasadniczej przestrzegać. A to przecież dopiero początek.

Konstytucją można znieważyć

Ostatnio okazało się, że konstytucją można obrazić. W całym kraju kolejne pomniki ubierane były w koszulki z napisem ''konstytucja'' i doszło do takich absurdów, jak zatrzymania obywateli, którzy odważyli się znieważyć pomniki. Teraz okazuje się z kolei, że samo wykrzykiwanie hasła ''konstytucja'' może być niebezpieczne. 

Sprawę postawić trzeba jasno. Mamy w polskim języku słowa jak ''k**wa'', ''pie**ę'', ''c**j''... Mamy też ''kon***ucja''. Bo od dziś, proszę państwa, jest to obelga. Przynajmniej zdaniem niektórych polityków i działaczy PiS.

Działaczka PiS spoliczkowała protestującą. Za słowo ''konstytucja''

Tak się bowiem dziwnie składa, że w ostatnią sobotę pewna kobieta została za wykrzykiwanie słowa ''kon***ucja'' spoliczkowana. Rzecz działa się w Warszawie, podczas obchodów Dnia Weterana. Zaatakowana, to działaczka Obywateli RP, atakująca - pełnomocniczka wojewody dolnośląskiego. 

Dominika Arendt-Wittchen (atakująca) w trakcie odbywających się w Warszawie uroczystości, podeszła do barierek, za którymi stała grupka protestujących. Ci skandowali właśnie kilkakrotnie wspominane już słowo na ''k'', nazwę ustawy zasadniczej.

Okazało się, że okrzyki te panią pełnomocnik mocno zirytowały, bo jednej z protestujących wymierzyła siarczysty policzek, dodając do niego słowna reprymendę: ''zamknij się głupia babo''. 

Po wszystkim pani pełnomocnik złożyła rezygnację z pełnionego stanowiska, a w mediach zaczęły pojawiać się opinie na temat jej zachowania. I tak dowiedzieliśmy się, że pani z Obywateli RP była agresywna, a na agresję trzeba reagować, agresję trzeba tępić. 

Joachim Brudziński stwierdził na przykład, że samo spoliczkowanie potępia, bo to jednak przemoc, ale protestujących ukarać było trzeba. 

Więcej o:
Komentarze (110)
Konstytucja to brzydkie słowo, a wulgaryzmy trzeba zwalczać. Na przykład policzkowaniem [MEMY]
Zaloguj się
 • gargameli100

  Oceniono 61 razy 57

  Spoko , pani Dominika ma już gwarancję jedynki na dowolnej liście wyborczej 'dobrej zmiany" lub w dowolnej Radzie Nadzorczej spółek Skarbu Państwa.

 • sector23

  Oceniono 55 razy 53

  Pani Dominika zostanie być może zdymisjonowana, ale w sensie moralnym awansowała na I-go Urzędnika Wyklętego IV RP.

 • czytakczynie12

  Oceniono 40 razy 36

  Najbardziej absurdalne, że PiS zwalcza konstytucję, a sami są teraz konstytucyjnymi ministrami, premierem, prezydentem. Akt wyborczy został dokonany dokonane zgodnie z konstytucją i na Konstytucję przysięgali przywołując przy tym Boga. Teraz boją się tego słowa jak ognia. Niektórzy dostają furii. Nieczyste splugawione sumienie nie może znieść, gdy przypomina się o grzechach. Pan "długopis" zrobił się np. teraz taki mimiczny (Zresztą od początku jego miny były dość głupawe, ale teraz... ), że chyba nawet Gombrowicz takich min sobie nie wyobrażał pisząc "Ferdydurke".

 • norman67

  Oceniono 41 razy 35

  Pełnomocnik PiS do bicia po twarzy w 100-lecie niepodległości. Aż się Piłsudski przypomina..

 • boras1691

  Oceniono 34 razy 30

  Jakoś mam takie przekonanie, że jakby trzeba było bić "wrogów ojczyzny" w piwnicach służb specjalnych, to ta pani byłaby gwiazdą. Jest tak samo ideologicznie oddana, jak stalinowscy prokuratorzy i taki sam ma szacunek do ludzi.

 • enochnuckythompson

  Oceniono 32 razy 28

  Patrzac tylko na ta Pania widac wyraznie , ze w glowie nie jest dobrze. Niestety jak poglady polityczne staja sie religia to tak jest. Fani sa oglupieni i juz nie potrafia mysle...

 • jzd

  Oceniono 29 razy 27

  Spoko spoko zaraz zaczną strzelać do niedpowiedzianego ludu i elementu wspieranego przez wrogie siły ze zgniłej unii juz to.kiedyś przrabialiśmy

 • def11

  Oceniono 29 razy 23

  Mazurek nie popiera, ale rozumie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX