Familiada. Do jakiej stacji nie dojeżdżają pociągi? Prowadzący jeszcze nigdy nie czekał tak długo na odpowiedź

Familiada ruszyła od września z kolejnym sezonem. Już w pierwszym odcinku nie zabrakło wrażeń. Były wpadki, trudne pytania i teksty, które widzowie zapamiętają na długo.

W 2471 odcinku Familiady zmierzyła się rodzina Knapów i Bankowców. Drużyny zaciekle walczyły o miejsce w finale, jednak odcinek był pełen trudnych i zaskakujących pytań. Jedno z nich sprawiło uczestnikom szczególny problem.

Familiada. Do jakich stacji nie dojeżdżają pociągi?

 

Karol Strasburger chyba nigdy nie czekał tak długo na odpowiedź w teleturnieju, jak podczas jego 2471. odcinka. Prowadzący zapytał dwie uczestniczki 'Do jakich stacji nie dojeżdżają pociągi?'. Pytanie sprawiło im bardzo duży problem. Przez długie sekundy kobiety nie zgłaszały się do odpowiedzi, a kiedy jedna już to zrobiła - nie strzeliła najcelniej.

Stacja kontroli pojazdów - rzuciła pani Magdalena z drużyny Knapów

Niestety taka odpowiedź nie pojawiła się na tablicy. Uczestniczka drużyny przeciwnej z kolei stwierdziła, że pociągi nie dojeżdżają do stacji... metra. Honor Bankowców uratował pan Patryk, który słusznie stwierdził, że ankietowani mogli odpowiedzieć, że chodzi o stację kosmiczną. 

Odpowiedź pojawiła się na 3. miejscu na tablicy.

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o: