Pierwszy odcinek nowego Top Model za nami. Nowe zasady pomogły uczestnikom?

Ruszyła nowa edycja ''Top Model'' TVN. Są już pierwsi uczestnicy programu, wybierani według nowych zasad.

W poniedziałek 3 września ruszył siódmy sezon kultowego programu TVN - ''Top Model''. W Jury po raz kolejny zasiedli fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński i reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska. Przewodniczącą składu sędziowskiego niezmiennie pozostaje Joanna Krupa

Nowe zasady Top Model

Nowy sezon ''Top Model'' przyniósł nowe zasady wybierania uczestników. W siódmej edycji programu modelem bądź modelką zostać może każdy - niezależnie od płci, wzrostu czy wagi. jedyne ograniczenie, to ukończone 16 lat życia.

Ponadto, uczestnicy programu mogli wziąć udział w dwóch rodzajach kastingu. Nowa edycja ''Top Model'' dała im możliwość zaprezentowania się przed jury na kastingach w wybranych polskich miastach oraz online. W tym drugim przypadku, potencjalni modele i modelki musieli wypełnić specjalny formularz rekrutacyjny. 

Top Model. Pierwszy odcinek show- nowe zasady pomogły uczestnikom?

Zmiany w ''Top Model'' zauważyć można było już w pierwszym, wyemitowanym 3 września na antenie TVN odcinku. Na kastingu pojawiły się prawdziwe tłumy. Najmłodsi uczestnicy mieli regulaminowe 16 lat, najstarszy - 64. 

Nowe zasady zagwarantowały udział w programie studentowi medycyny z Libanu. Mostafa przeszedł kasting i zakwalifikował się do dalszego etapu mimo niskiego wzrostu. 

Więcej o: