Ślub od pierwszego wejrzenia. Eksperci wybrali pierwszą parę. Pobiorą się obcy sobie ludzie

W TVN ruszył trzeci sezon programu ''Ślub od pierwszego wejrzenia''. Eksperci dopasowali już pierwszą parę nowej edycji.

''Ślub od pierwszego wejrzenia'' to program, w którym grupa ekspertów (antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, psycholog Piotr Mosak i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna Magdalena Chorzewska) na podstawie profili setek osób dobierają do siebie pary. Wytypowane przez nich, obce sobie osoby, mają bez wcześniejszego zapoznania się stanąć na ślubnym kobiercu. 

''Ślub od pierwszego wejrzenia'' 3 sezon. Jest pierwsza para

3 września w TVN ruszyła trzecia edycja programu. Specjalistom udało się wybrać pierwszą parę. Bohaterem pierwszego odcinka jest 31-letni Adrian ze Szczecina.

Mężczyzna prowadzi warsztat samochodowy, w przeszłości był uzależniony od hazardu i od ośmiu lat nie miał partnerki (więcej o uczestniku programu przeczytasz TUTAJ) W programie okazało się, że uczestnik jest dość wybredny. Mimo to eksperci znaleźli dla niego wybrankę.

Czy zdecyduje się na ślub z zupełnie obcą osobą? Tego dowiemy się w kolejnym odcinku programu.  

''Ślub od pierwszego wejrzenia'' w TVN

''Ślub od pierwszego wejrzenia'' cieszy się spora popularnością, dlatego stacja TVN zdecydowała się na wyprodukowanie kolejnego już, trzeciego sezonu. Program oglądać można w poniedziałki o godzinie 22.30 oraz w środy (powtórka) pięć minut po północy. 

Więcej o: