Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski tworzą poważny związek? Aktorka poznała synów partnera

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są para od kilku tygodni. Ich związek jest ponoć poważny, bo aktor zdecydował się przedstawić partnerce swoje dzieci.

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz poznali się na planie serialu ''Leśniczówka''. Aktorzy od początku lubili ze sobą pracować, a ich znajomość szybko przekształciła się w coś więcej. od kilku tygodni pokazują się razem i nie ukrywają swojej relacji. 

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą

W maju tego roku Marek Bukowski rozwiódł się z żoną Ewą. Weronika Książkiewicz swój ostatni związek z Mitją Okornem zakończyła w ubiegłym roku. Teraz aktorzy spotykają się ze sobą, jednak, jak podaje Plotek.pl, są bardzo ostrożni. 

Weronika Książkiewicz poznała synów partnera

Ostatnio jednak parę widziano w towarzystwie dwóch chłopców. Najprawdopodobniej to 12-letni syn Marka i 8-letni syn Weroniki. Teraz portal Fakt donosi, że Marek Bukowski zdecydował się przedstawić nową partnerkę swoim dzieciom - 12-letniemu Szymonowi i 25-letniemu Marcinowi. 

Marek bał się trochę, czy chłopcy polubią się z Weroniką. Całe szczęście wszyscy podeszli do spotkania z bardzo pozytywnym nastawieniem - relacjonuje tabloid. 

Więcej o: