Robert Biedroń ogłasza polityczne plany. Co planuje kontrowersyjny polityk?

Robert Biedroń ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta Słupska. Teraz polityk wyjaśni, jakie ma polityczne plany na najbliższe miesiące.

Trzeciego września Robert Biedroń ogłosił na swoim Facebooku, że nie wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych. Polityk zrezygnował z dalszego pełnienia funkcji prezydenta Słupska i oficjalnie poparł kandydaturę wiceprezydent miasta, Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej.

Robert Biedroń stworzy partię polityczną?

W kilkuminutowym, zamieszczonym na Facebooku filmie, Robert Biedroń poinformował, że zamierza ''pisać nowy rozdział'' w polskiej polityce. Ogłosił, że wyrusza w Polskę i będzie rozmawiał z obywatelami o przyszłości kraju.

Jak na razie polityk nie zapowiedział ani utworzenia nowej partii politycznej, ani startu w najbliższych wyborach parlamentarnych, a jedynie ''burzę mózgów'' i ''stworzenie alternatywy'' dla istniejących ugrupowań politycznych. 

Konferencja prasowa Roberta Biedronia. Co planuje polityk? 

Dokładne plany Roberta Biedronia nie są jeszcze znane, jednak polityk zwołuje specjalną konferencję prasową, w której, być może, przybliży obywatelom swój pomysł na ''budowanie alternatywy'' w polskiej polityce. 

Spotkanie z politykiem odbędzie się w Warszawie i transmitowane będzie na jego Facebooku od godziny 13.30. Wieczorem polityk pojawi się na antenie TVN24 w programie ''Kropka nad i'' Moniki Olejnik. 

Więcej o: