Robert Biedroń tworzy nowy ruch polityczny. Będzie nowa partia? Polityk ogłasza swoje plany

Robert Biedroń zwołał konferencję prasową, na której przedstawił swoje plany na najbliższe miesiące. Polityk zapowiedział założenie nowego ruchu politycznego.

Trzeciego września prezydent Słupska, Robert Biedroń, ogłosił, że nie będzie kandydował w najbliższych wyborach samorządowych. Polityk pod hasłem ''policzmy się'', zapowiedział nową polityczną inicjatywę i stworzenie alternatywy w polskiej polityce. 

Robert Biedroń zwołał konferencję prasową. Co planuje polityk?

Robert Biedroń dzień po ogłoszeniu swojej decyzji zwołał na Placu Konstytucji w Warszawie specjalną konferencję prasową, w której zapowiedział, że najbliższych sześć miesięcy poświęci na rozmowy z Polkami i Polakami. Polityk planuje odwiedzić ponad czterdzieści polskich miast, w których skupi się na debacie z obywatelami. 

Robert Biedroń założy partię polityczną? Nowy ruch w lutym

Podczas konferencji prasowej Robert Biedroń zapowiedział, że po podróży po Polsce i rozmowach z Polakami, w lutym powoła nowy ruch polityczny, wraz z jego nazwą, logo oraz współpracownikami. 

W ciągu najbliższych dni Robert Biedroń przedstawi swoich współpracowników, z którymi już teraz odbywać będzie podróże po Polsce. 

Więcej o: