Pytanie w Milionerach o migotkę. Uczestnik myślał, że Urbański pyta go o Muminki i poległ

Milionerzy wrócili na antenę TVN. Widzowie śledzą zmagania graczy, którym wielokrotnie towarzyszą wpadki. W ostatnim odcinku na podchwytliwe pytanie Huberta Urbańskiego nabrał się pan Dariusz.

W ostatnim odcinku teleturnieju "Milionerzy" szansę na zdobycie miliona miał pan Dariusz, inżynier środowiska. Uczestnik odpowiedział bezbłędnie na pytanie o treść piosenki "Panie Janie" i nie wahał się, gdy Hubert Urbański zapytał o sport. Gdy padło pytanie o tajemniczą "migotkę' zaczęły się schody.

Migotka to... Hubert Urbański wcale nie pytał o Muminki

Migotka to... - odczytał Hubert Urbański.

Wszyscy fani dobranocek na pewno pamiętają popularną fińską bajkę o Krainie Muminków. Jedną z głównych postaci była tam Migotka, ukochana Muminka, jednak taka odpowiedź nie znalazła się wśród możliwych wariantów.

Na ekranie pojawiły się odpowiedzi: a) prawa komora serca, b) trzecia powieka, c) mama Muminka i d) kierunkowskaz. Wariant "c" był oczywiście podchwytliwy, jednak pan Dariusz słusznie skojarzył Migotkę z Muminkami i zaznaczył błędną odpowiedź.

Co to jest migotka?

Migotka o którą pytano w "Milionerach" to tak naprawdę trzecia powieka. Pan Dariusz nie zdążył skorzystać z żadnego koła ratunkowego i zakończył grę z gwarantowaną sumą tysiąca złotych. 

Milionerzy wrócili na antenę. Kiedy możemy oglądać teleturniej?

Jeden z najpopularniejszych teleturniejów TVN, "Milionerzy" wrócił na antenę. Drogę graczy przez dwanaście pytań do upragnionego miliona można oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55. Wszystkie odcinki będą dostępne również na stronie player.pl.

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o: