Kacper Ruciński - kim jest jego żona? Wszyscy chcą wiedzieć, a gość Kuby Wojewódzkiego strzeże swojej prywatności

Kuba Wojewódzki wrócił na antenę TVN. Jednym z pierwszych gości programu był Kacper Ruciński, polski standuper.

Obok aktorów "Dywizjonu 303" na kanapie Kuby Wojewódzkiego w jego pierwszym programie po przerwie wakacyjnej wystąpił Kacper Ruciński. Dziennikarz zaprosił go ze względu na scenariusz do filmu "Juliusz", który wchodzi do kin.

Kacper Ruciński u Kuby Wojewódzkiego

Jednym z pierwszych gości Króla TVN-u, Kuby Wojewódzkiego był Kacper Ruciński. Mężczyzna znany jest w środowisku fanów polskiego stand-upu. Pojawił się w stacji już wcześniej w ramach cyklu tzw. "roastów". Był gościem "Roastu Kuby Wojewódzkiego" i "Roastu Michała Szpaka". Jest stałym uczestnikiem programów "Stand-Up bez Cenzury" i "Gala Stand-up Comedy”.

Chociaż Kacper Ruciński bawi ludzi w całej Polsce, w programie u Kuby Wojewódzkiego wyznał gospodarzowi, że nie czuje się wyjątkowy i rozpoznawalny.

Jestem nijaki wizualny, nie mam o co się zahaczyć. Ludzie będą mówić "ten z poj***nymi okularami". Jedynie, po czym ludzie mnie poznają to po głosie, dopiero kiedy się odezwę. Roztaczam taka aurę, że ludzie nie podchodzą - powiedział Ruciński.

Kim jest żona Kacpra Rucińskiego?

Kacper Ruciński bardzo często porusza w swoich skeczach temat żony i rodziny. Jednak w mediach chroni swoją prywatność. Jak donosi gala.pl, mężczyzna ma ze swoją partnerką półtoraroczną córkę.

Więcej o: