Na dobre i na złe. Adam umiera w serialu. Dlaczego aktor rezygnuje z produkcji?

W 710 odcinku ''Na dobre i na złe'' widzowie niespodziewanie żegnają jednego z bohaterów. Adam umrze, bo odtwórca jego roli - Grzegorz Daukszewicz, chce rozwijać swoją karierę.

Nowy sezon serialu ''Na dobre i na złe'' wystartował w środę 5 września o godzinie 20.50 w TVP2. W 710 odcinku produkcji fanów czekała jednak niemiła niespodzianka. Niespodziewanie umiera jeden z bohaterów.

Adam ratuje Wiktorię i umiera. Dlaczego?

Pierwszy odcinek po wakacjach, to ostatni, w którym mamy okazję zobaczyć Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Bohater ratuje ukochaną Wiktorię Consaldię (Katarzyna Dąbrowska) przed utonięciem. Niestety, w skutek wypadku sam traci życie. Bohater serialu umrze w szpitalu, na rękach swego brata, Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski).

Adam i Wiktoria są świadkami groźnego wypadku, w którym dwoje nastolatków wpadło autem do wody. Lekarze ruszają im na pomoc. Adamowi udaje się wydostać jednego z chłopców, ale jego ukochana nie ma tyle szczęścia. Wiktoria zaczyna tonąć, na szczęście Adamowi udaje się uratować ją i drugiego nastolatka. 

Cała czwórka trafia do szpitala w Leśnej Górze. lekarze skupiają się na ratowaniu Wiktorii, której stan jest ciężki. Nie zauważają, że Adam także potrzebuje pomocy. Bohater traci przytomność i po pewnym czasie umiera.

 

Grzegorz Daukszewicz odchodzi z ''Na dobre i na złe''

Dlaczego Adam umrze w ''Na dobre i na złe''? Aktor zdecydował opuścić produkcję po sześciu latach współpracy. Zaznaczył, że zawsze będzie wdzięczny twórcom serialu za możliwość udziału w telenoweli. Teraz jednak chce się skupić na rozwijaniu kariery także poza planem. 

Już teraz wiadomo, że aktor dostał angaż w teatrze Michała Żebrowskiego. jak poinformował na swoim Instagramie aktor, trwają już próby do pierwszego spektaklu z udziałem Daukszewicza. Na scenie zobaczyć będzie go można od marca 2019 roku. 

Więcej o:
Komentarze (8)
Na dobre i na złe. Adam umiera w serialu. Dlaczego aktor rezygnuje z produkcji?
Zaloguj się
 • anna.maria0

  Oceniono 4 razy 2

  Durne wytłumaczenie. Będzie występował w teatrze Żebrowskiego, który sam występuje i w teatrze i w serialu. Dziunia, z którą miał serialowy romans grała w koronie królów, a teraz w reklamie. Aktorka, która gra dr Consalide występuje i w innych serialach (Czas honoru) i filmach. I tak robi wielu aktorów, bo z jednej pracy nie wyżyją.

 • aga4023

  Oceniono 2 razy 0

  fatalna decyzja, zarówno dla niego jak i dla serialu, przecież na tej parze opierał sie teraz główny wątek i wszyscy czekali na więcej. Szkoda. Sprawy zawodowe zawsze da się pogodzić, wskrzesić postaci już nie. Trzeba ich było wysłać na jakąś placówkę na rok, odpoczęliby od grania i wrócili . Szkoda.

 • kurna.poznan

  Oceniono 3 razy -1

  to przez to, że jego tata nie lubi obecnej władzy :) i się produkuje w szkle kontaktowym :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX