'Ameryka Express' już w TVN. Kto odpadł? Co się działo w programie? Zygmunt Chajzer zaskoczył widzów

Program ''Ameryka Express'' zadebiutował w TVN 5 września. Celebryci wyruszyli w podróż po Peru i Ekwadorze. Kto odpadł? Co działo się w pierwszym odcinku?

Po sukcesie programu ''Azja Express''. producenci TVN zdecydowali się na produkcję odpowiednika formatu i wysłanie celebrytów do Ameryki Południowej. Sławy w ramach programu ''Ameryka Express'' podróżują po Ekwadorze i Peru. Format, podobnie jak w przypadku ''Azja Express'' prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak

W ''Ameryka Express'' udział biorą Zygmunt Chajzer i jego syn Filip Chajzer, aktorka Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, aktor Maciej Musiałowski z koleżanką Anną, aktor Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz,  czyli duet Fit Lovers, Lara Gessler (córka Magdy Gessler) z projektantem mody Piotrem Sałatą, piosenkarka Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem i siostra Marcina Mellera - Katarzyna ze swoją przyjaciółką.

Ameryka Express. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku uczestnicy do końca nie wiedzieli, gdzie rozgrywać się będzie akcja programu. Z zawiązanymi oczami zostawiani byli w różnych miejscach pustyni.

Zawodnicy musieli pokonać część trasy w ulewnym deszczu i wykonać misję w miasteczku Otavalo. Wyścig rozpoczęła Agnieszka Woźniak-Starak, uczestników programu witająca wprost z helikoptera. 

Ameryka Express. Kto odpadł?

Jako pierwsi na mecie zjawili się Lara Gessler i Piotr Sałata, co dało im immunitet w kolejnym odcinku. Wszystkie pozostałe pary również zameldowały się na mecie pierwszego etapu.

Na razie jednak nikt nie odpadł. Dopiero w kolejnym odcinku z programem pożegna się pierwsza para. 

Zygmunt Chajzer rozbawił widzów ''Ameryka Express''

Bohaterem pierwszego odcinka okazał się Zygmunt Chajzer. Dziennikarz rozbawił widzów i współuczestników programu licznymi żartami, w których śmiał się na przykład z proszków do prania (przez 14 lat był twarzą jednej z wiodących marek detergentów). Najbardziej rozbawił jednak tym, co zabrał ze sobą do Ameryki. W podróż po Peru i Ekwadorze prezenter wziął ze sobą domowe placki. 

Więcej o: