Burt Reynolds nie żyje. Aktor znany m.in. z roli u Woody'ego Allena miał 82 lata

Burt Reynolds zyskał popularność po występie w filmie "Uwolnienie". Od tamtego czasu było o nim coraz głośniej. Po długiej walce z chorobą aktor zmarł.

Portal "TMZ" poinformował, że Burt Reynolds zmarł w wyniku zatrzymania akcji serca. Aktora przewieziono do szpitala na Florydzie, jednak nie udało się go uratować. Mężczyzna miał 82 lata. 

Burt Reynolds nie żyje

Reynolds przez 8 lat zmagał się z chorobą serca. W 2010 roku przeszedł poważną operację, niestety i tak stan jego zdrowia się pogarszał. Do ostatnich chwil aktor był aktywny zawodowo. 

Burt Reynolds był jednym z moich bohaterów. Był pionierem. Pokazał, jak przejść drogę od sportowca, do najlepiej płatnego aktora. Zawsze mnie inspirował. Miał rewelacyjne poczucie humoru. Moje myśli są przy jego rodzinie - pisze Arnold Schwarzenegger.

Aktor Burt Reynolds - kariera

Burt Reynolds zasłynął rolą w filmie "Uwolnienie" w 1972 roku. Duży rozgłos dał mu udział w produkcji Woody'ego Allena "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać". Był laureatem Oskara za rolę drugoplanową w "Boogie Nights". 

Więcej o: