Koło fortuny. Komin drewniany robiony na drutach? Pan Paweł zaliczył taką wpadkę, że sam się uśmiał

Pan Paweł zaliczył spektakularną wpadkę w teleturnieju ''Koło fortuny''. Gdy zorientował się, co powiedział, sam zaczął zanosić się śmiechem.

''Koło fortuny'' to teleturniej, który po latach nieobecności, w odświeżonym formacie i z nowym prowadzącym (Rafał Brzozowski), powrócił na antenę TVP. Tradycyjnie, jak przed laty, zawodnicy odkrywają pojedyncze literki w haśle, które muszą jak najszybciej odgadnąć.

W ostatnim odcinku teleturnieju, do gry stanęła trójka zawodników, w tym pan Paweł. To właśnie on zaliczył w studiu wpadkę.

Komin robiony na drutach. Pan Paweł zliczył wpadkę w ''Kole fortuny''

Kiedy na tablicy pojawiały się kolejne litery, pan Paweł jako pierwszy zdecydował się na próbę odgadnięcia hasła. Pewny siebie wyrecytował zdanie, mające być odpowiedzią na pytanie z zakresu mody: ''Komin drewniany robiony na drutach''.

Jak się łatwo zorientować, odpowiedź nie mogła być poprawna. Trudno robić na drutach komin z drewna, ciężko sobie taki nawet wyobrazić. Co więcej, na tablicy znajdowały się już litery, z których nijak nie dało się ułożyć słowa ''drewniany''.

Chwilę po panu Pawle prawidłowej odpowiedzi udzieliła pani Sabina. Tymczasem pan Paweł, świadomy swojego błędu, zanosił się śmiechem. Gratulujemy dystansu!

 
Więcej o: