Familiada. Strasburger zapytał o aktorów z westernów i pojawił się problem. DiCaprio? Ten strzał nie mógł się udać

W jednym z ostatnich odcinków "Familiady" Karol Strasburger zapytał uczestników o westerny. Okazało się, że wśród nich nie było wielu fanów gatunku.

W 2473. odcinku "Familiady" zmierzyła się rodzina Szwagrów i Rydzewskich. Karol Strasburger zapytał graczy o aktorów znanych z westernów. Chociaż pytanie nie należało do najtrudniejszych, gracze mieli z nim spory problem.

DiCaprio! - strzelił pan Czarek z drużyny Szwagrów.

Oczywiście Leonardo nie pojawił się na tablicy. Kinomani znają go zapewne z kultowego "Titanica", "Romea i Julii" czy też oskarowej "Zjawy". Problem z podaniem prawidłowej odpowiedzi miała także pani Justyna z drużyny Rydzewskich.

Teraz może tych westernów jest mniej, ale 10-15 lat temu to były takie westerny, że się wszyscy kochaliśmy w tych gwiazdorach - stwierdził prowadzący.
Zawsze je przełączałam - wyznała z uśmiechem pani Justyna.

I to był błąd. Na szczęście honor rodziny uratowała pani Beata, a na szczycie tablicy pojawił się John Wayne.

 

"Familiada" prowadzona od lat przez Karola Strasburgera to jeden z najpopularniejszych teleturniejów TVP. W każdym odcinku spotykają się dwie grupy rodzin lub przyjaciół, które muszą odpowiadać na pytania tak, jak zrobili to wcześniej ankietowani.

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Komentarze (7)
Familiada. Strasburger zapytał o aktorów z westernów i pojawił się problem. DiCaprio? Ten strzał nie mógł się udać
Zaloguj się
 • 5andrzejm

  0

  Westerny klasyczne to głównie produkcja lat 40tych,50ych i 60tych , powstało Siedmiu wspaniałych,Rio Bravo, W samo południe , Gwiazda szeryfa i całą masa słynnych westernów z takimi aktorami jak John Wayne, Gregory Peck czy Gary Cooper.Westerny zalewały wtedy ekrany kin i tv- serial Bonanza z lat 50ych o 60 tych.Więc wcale nie 15- 20 lat temu jak mówił Karol tylko znacznie wcześniej.Nie ma się co dziwić młodym zawodnikom bo po prostu nie znaną tych filmów bo ich zwyczajnie nie było na Święcie jeszcze.

 • allegropajew

  0

  Brak G. Pecka dziwi!
  Gosciula

 • lumita

  0

  The revenant to tez raczej western.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX