Milionerzy. Padło pytanie za milion złotych. Dominik miał wskazać, który instrument stroi muzyk

Milionerzy. 10 września 2018 Hubert Urbański kolejny raz miał okazję zadać uczestnikowi pytanie za milion złotych. Do walki o główną wygraną stanął pan Dominik Komorek.

W programie TVN "Milionerzy" kolejny raz w tym roku padło pytanie za milion złotych. Tym razem Hubert Urbański zadał je uczestnikowi - panu Dominikowi - 10 września 2018 roku.

Milionerzy. Jak brzmiało pytanie za milion?

W ostatnim odcinku programu ''Milionerzy'' padło kolejne pytanie za milion. Hubert Urbański spytał pana Dominika:

Który instrument stroi muzyk?

A tamburyn

B kocioł

C okarynę

D czynele

Poprawna odpowiedź na pytanie za milion to: B - kocioł.

Uczestnik przez całą grę wykazywał się ogromną wiedzą, a od miliona dzieliło go naprawdę niewiele. W finale, od samego początku obstawiał dobrą odpowiedź, mimo to skorzystał z dwóch kół ratunkowych. Ostatecznie jednak wybrał bezpieczne rozwiązanie i wycofał się z gry z kwotą 500 000 złotych. 

Milionerzy. Pytania za milion złotych

To kolejne pytanie za milion złotych, które w tym roku padło w programie "Milionerzy". Nie jest łatwo do niego dojść, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie, kiedy wreszcie się pojawi na antenie. Do tej pory zaledwie dwóm osobom z siedemnastu udało się udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie za milion.

W 2010 roku milion w "Milionerach" wygrał Krzysztof Wójcik. Pan Krzysztof jako jedyny do tej pory poprawnie odpowiadał na pytanie za milion:

Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?

A na kornecie

B na akordeonie

C na djembe

D na ksylofonie

Kamil Wójcik udzielił poprawnej odpowiedzi (na akordeonie) i tym samym został pierwszym milionerem w polskiej edycji programu. Na kolejnego zwycięzcę musieliśmy czekać aż 8 lat. W marcu 2018 pani Maria Romanek w pięknym stylu została milionerką, odpowiadając poprawnie na pytanie:

Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?

A 12 321

B 1 234 321

C 111 111 111

D 123 454 321

Poprawna była naturalnie odpowiedź B - 1 234 321.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: