Przed ślubem z Patrycją Mateusz klęknął przed jej córką. Wyciągnął malutki pierścionek i zadał jej pytanie

Ślub to magiczny moment dla każdej zakochanej pary, jednak wielki dzień Patrycji i Mateusz nieco różnił się od innych. Pan młody poprosił o rękę zarówno swoją wybrankę, jak i jej córkę.

Na jednej z grup na Facebooku pojawił się wzruszający post Patrycji. Kobieta postanowiła pochwalić się gestem męża, który sprawił, że ich ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy. 

Patrycja poznała Mateusza długo po przyjściu na świat swojego pierwszego dziecka, Natalki. Kobieta bała się bliskiej relacji z nowym mężczyzną i zdecydowała, że chce zostać sama z córką. Jednak Natalka od razu polubiła Mateusza, który zabiegał o względy jej mamy. Dzięki temu Patrycja spojrzała na niego przychylniejszym okiem. Uczucie rozwinęło się, a para postanowiła się pobrać.

Tuż przed uroczystością, zaraz po błogosławieństwie od rodziców, Mateusz klęknął na jedno kolano przed małą Natalką z bukiecikiem kwiatów w ręku, wyciągnął mały pierścionek i zwrócił się do niej:

Natalko, kocham cię, czy zostaniesz moją córką? - spytał pan młody.

Ślub Patrycji MateuszaŚlub Patrycji Mateusza Adrian Mączka fotografia


Odpowiedź mogła być tylko jedna. Szczęśliwa i zachwycona nowym pierścionkiem Natalka rzuciła się w ramiona Mateusza. Tym pięknym gestem mężczyzna kolejny raz udowodnił Patrycji, jak wspaniałą rodzinę udało im się stworzyć.

Teraz małżeństwo ma również syna i wspólnie wychowuje dwoje uroczych dzieci. Oboje są wdzięczni córce, że dzięki niej są tacy szczęśliwi.

Dzięki Natalce mam mężczyznę, którego kocham nad życie, na którego mogę liczyć, który jest idealny - opowiada nam Patrycja.

Gratulujemy pięknej historii i życzymy dużo szczęścia!

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Więcej o: