Iza ucieknie od Artura. W "M jak miłość" kolejny zwrot akcji, podczas ucieczki kobieta będzie miała wypadek

Iza ucieknie od Artura w 1382. odcinku serialu. Jednak historia nie skończy się happy endem, kobieta będzie miała wypadek.

Od wielu odcinków fani "M jak miłość" śledzą dramat Izy. Artur, jej mąż znęca się nad nią fizycznie i psychicznie. Jednak kobieta wkrótce spróbuje uciec z rąk oprawcy.

Iza ucieknie od Artura?

Kiedy Artur dowiedział się, że jego żona spotkała się potajemnie z Marcinem, zaplanował ucieczkę z kraju. Iza nie chce do tego dopuścić, również planuje uciec i wymyśla swój plan.

M jak miłość odcinek 1382

W 1382 odcinku Artur zmusi Izę do wyjazdy za granicę. Mężczyzna chce pozbawić ją kontaktu z bliskimi, w szczególności z Marcinem, który próbował ją uratować od psychopaty. Jednak kobieta skorzysta z okazji i uda jej się uciec od swojego oprawcy.

Gdy Artur zatrzyma auto, żeby zatankować i pójdzie zapłacić za paliwo, Iza szybko zajmie miejsce kierowcy i odpali samochód zapasowymi kluczykami. Przerażonej kobiecie nie uda się wrócić do Warszawy. Przez targane nią emocje spowoduje wypadek. Wiemy, że nie zginie, jednak dalsze losy postaci pozostają tajemnicą.

M jak miłość odcinek 1382. Kiedy emisja?

Odcinek w którym Iza ucieknie od Artura zostanie wyemitowany już we wtorek 18 września o 20.55 na antenie TVP2.

Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Więcej o: