Marzyła, by jej kawiarnię odwiedził Gosling. Postawiła jego tekturową podobiznę i poprosiła o pomoc znajomych. Udało się!

Chcesz żeby odwiedził Cię Ryan Gosling? Okazuje się, że to wcale nie takie trudne. Na bardzo skuteczny pomysł, jak przekonać aktora do złożenia jej wizyty, wpadła właścicielka jednej z kawiarni w Toronto.

Wśród przeważających na Twitterze politycznych wpisów i internetowych żartów zaczęły pojawiać się liczne zdjęcia z Grinder Coffe w Toronto. Okazało się, że właścicielka kawiarni wpadła na pomysł, jak za pośrednictwem mediów społecznościowych sprowadzić do lokalu ulubionego aktora.

Joelle Murray jest właścicielką kawiarni Grinder Coffe w Toronto. Jej marzeniem było ugoszczenie w swoim lokalu Ryana Goslinga. Bożyszcze kobiet z całego świata to jednak popularny aktor z napiętym grafikiem, dlatego szanse, że sen się spełni, wydawały się naprawdę marne. 

Jednak Murray to uparta kobieta. Gdy okazało się, że Gosling przyjedzie do Toronto na festiwal filmowy TIFF, sprowadziła do swojej kawiarni tekturową atrapę z podobizną aktora, który trzyma w dłoniach filiżankę z logo Grinder Coffe. Kobieta wstawiła zdjęcia ze standem na Twittera kawiarni i napisała:

Ryan wpadnij do nas na kawę, kiedy będziesz w mieście na TIFF 2018

Pracownicy kawiarni, a także jej goście poparli akcję Joelle. Zaczęli robić sobie zdjęcia z tekturową podobizną aktora i publikować je na Twitterze ze specjalnym hasztagiem. Wszyscy liczyli, że dzięki temu gwiazdor zauważy ich starania i spełni marzenie. I tak właśnie się stało.

Ryan Gosling w Grinder Coffe

Ryan Gosling najwyraźniej wzruszył się gestem swoich fanów z Toronto i pojawił się w kawiarni Grinder Coffe. Właścicielka lokalu zrobiła sobie z nim urocze zdjęcie, na którym mocno tuli idola. Jej ogromna wdzięczność płynie też z podpisu fotografii:

Stało się... Akcja się udała. Ryan pojawił się u nas we własnej osobie. Coż to za wspaniały, dobrze wychowany kanadyjski chłopak. Bardzo doceniamy Ryana za to, że poświęcił swój cenny czas i odwiedził nas podczas TIFF.

Z wpisu wynika, że to nie pierwsza tego typu akcja Joelle Murray. Rok temu kobieta próbowała zaprosić do swojej kawiarni brytyjskiego aktora Idrisa Elbę. Jednak mężczyzna nie skorzystał z zaproszenia.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

 Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ
Link: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,165149,23870187,co-cie-czeka-na-gazeta-pl-dzien-po-dniu-sprawdz.html

Więcej o: