Komentarze (30)
Senator Anna Anders odsłoniła w Sławnie. A tam błąd na błędzie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • piotrus.zibi

  Oceniono 4 razy 2

  Zaraz się dowiemy, że kamieniarz to matoł z PiS

 • palo_ma1

  Oceniono 2 razy 2

  Przy wykuwaniu wstał z kolan i spitolił.

 • Zenon Nowak

  Oceniono 4 razy 2

  Wstydzę się za nią. Ojciec inaczej wyobrażał sobie jej postępowanie, gdyby zechciała zamieszkać w Polsce. Dalej będzie kompromitować swych wspaniałych rodziców. Zawierzyłem Jej 67 lat temu.. Muszę opowiedzieć ojcu o jej wyczynianiach, przy grobie mojego wodza,przyjaciela.

 • loneman

  Oceniono 1 raz 1

  Typowy obciach i niewiedza w stylu "made by Piss"

 • Zenon Nowak

  Oceniono 1 raz 1

  Wstydzę się za nią. Ojciec inaczej wyobrażał sobie jej postępowanie, gdyby zechciała zamieszkać w Polsce. Dalej będzie kompromitować Jej wspaniałych rodziców. Zawierzyłem Jej już 67 lat temu.. Opowiem ojcu przy grobie mojego wodza,przyjaciela, o Jej wyczynianiach.

 • helwiusz

  Oceniono 1 raz -1

  "Gazeta" publikuje kolejny już artykuł o tej wpadce, w którym nie potrafi zacytować feralnej inskrypcji na pomniku. Dorzuca mianowicie własne błędy (gramatyczne), wciąż te same. Wg artykułu napis na pomniku brzmi następująco:

  "Walczącym we Włoszech w latach 1943-1945, zwycięscom w Bitwach o Monte Cassino, Ankone, na linii Gotów, Apeninie Emiliańskim oraz Bolonię"

  Rzut oka na zdjęcie pokazuje, że nie jest to wierny cytat. W końcówce zdania "[...] na linii Gotów, w Apeninie Emiliańskim oraz o Bolonię" redakcja opuściła przyimki "w" oraz "o", przez co zdanie robi się niezborne i niezrozumiałe. W takiej wyliczance przyimek można opuszczać tylko wtedy, kiedy się powtarza - a tu przyimki są przecież zróżnicowane. Jest to już drugi artykuł na portalu Agory z tym samym błędem. Komiczne po prostu. Pani Anders przynajmniej od razu spostrzegła, że w napisie na pomniku są usterki, które trzeba poprawić. Czerscy swojego babola wciąż powielają, wyraźnie nieświadomi tego, jaką bzdurę wymodzili… Korepetytorzy polszczyzny od siedmiu boleści!

 • qznia

  Oceniono 6 razy -6

  Boni czyli TW Znak wczoraj
  na TT "Bracia Węgrowie"
  ale o tym w GW nie przeczytamy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX