Modelka zaczęła rodzić na wybiegu. Pokaz bielizny Rihanny zakończył się w szpitalu

Slick Woods - ciężarna modelka, idąca w pokazie mody w bieliźnie zaprojektowanej przez Rihannę, chwilę po zejściu z wybiegu została zabrana do szpitala, bo zaczęła rodzić.

Rihanny nikomu przedstawiać chyba nie trzeba, ale teraz głośno będzie o niej również z powodu całkiem nowej dla niej działalności. Piosenkarka już od jakiegoś czasu nie skupia się tylko na muzyce. Szturmem podbiła rynek kosmetyczny dzięki swojej własnej marce Fenty Beauty. Teraz zabrała się też za modę. Rihanna wypuściła kolekcję seksownej bielizny dla kobiet. I to wszystkich kobiet: niskich, wysokich, chudych, grubych, a nawet tych w ciąży. Na środowym pokazie, który odbył się w Nowym Jorku w ramach Fashion Week, pokazano skąpe wdzianka dla pań wszystkich kształtów i rozmiarów.

Dwie modelki idące w pokazie były w zaawansowanej ciąży, a jedna z nich, 21-letnia Slick Woods, jeszcze na wybiegu dostała skurczy. Gdy tylko opuściła scenę, na której zaprezentowała się w samych szpilkach, osłonkach na sutki i pozszywanych paseczkach, uwydatniających jej ciężarny brzuch, została zabrana do szpitala.

embed

Czy modelka już urodziła? Zagraniczne media kontaktowały się z agencją, w której Slick Woods pracuje, jednak do tej pory nie udało się potwierdzić, czy kobieta urodziła już synka. Modelka dwa miesiące temu oznajmiła, że spodziewa się ze swoim partnerem, Adonisem Bosso, swojego pierwszego dziecka i że będzie to syn. Wiadomo już, jak chłopiec będzie miał na imię - para zdecydowała, że będzie się nazywał Saphir. Nie wiadomo, czy skurcze, które złapały kobietę jeszcze w czasie pokazu, były tymi właściwymi, czy zaledwie przepowiadającymi poród.

Kim jest modelka Slick Woods?

Slick Woods to muza i przyjaciółka Rihanny. Trzy lata temu żyła na ulicach Los Angeles - i to dosłownie, bo była bezdomna. Miała jednak niewiarygodne szczęście. Wypatrzył ją na przystanku autobusowym model Ash Stymest, który zabrał Slick na specjalny panel dyskusyjny, organizowany przez markę Mercedes-Benz, dotyczący przyszłości młodzieży.

 

Kilka miesięcy później, mając zaledwie 19 lat, była gwiazdą na wybiegach i modelką rozchwytywaną przez najbardziej znane i luksusowe marki produkujące ubrania dla młodzieży. Pokazała się w ubraniach m.in. Kanye Westa, została twarzą linii Fenty Rihanny.

Savage x Fenty - Rihanna pokazuje bieliznę

Savage x Fenty to kolejna linia produktów, stworzona przez Rihannę. Piosenkarka ma również linię produktów do makijażu - Fenty Beauty, oraz ubrań - Fenty Puma. Savage x Fenty to kolejna odsłona, tym razem skupiająca się na kolekcji bielizny dla kobiet, odpowiedniej dla każdej dziewczyny w każdym wieku i każdym rozmiarze (również w rozmiarze ciążowym).

Cały pokaz Savage x Fenty z Nowego Jorku możecie zobaczyć tutaj:

 

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: