Koniec świata nastąpi w 2021 roku? Teolog F. Kenton Beshore przedstawił niepokojące dowody

Koniec świata ma nastąpić w 2021 roku. Tak uważa znany teolog F. Kenton Beshore, który przed śmiercią przedstawił swoją listę dowodów potwierdzających datę apokalipsy.

Teorii o zbliżającym się końcu świata nie brakuje. Pytanie, kiedy nadejdzie apokalipsa niezmiennie od lat dręczy ludzkość. Jedną z wersji przedstawił teolog F. Kenton Beshore.

Kiedy będzie koniec świata?

Według F. Kentona Beshore'a, nieżyjącego od 7 czerwca 2016 roku dowódcy Stowarzyszenia Biblijnego World Bible Society apokalipsa nastąpi już za 3 lata. Doktor zaprezentował w swojej teorii siedem zapowiedzi końca świata, które już się wypełniły oraz cztery, które są w trakcie spełniania. 

Koniec świata w 2021 roku?

Doktor teologi twierdzi, że w ciągu najbliższych trzech lat dojdzie do wielkiej wojny oraz inwazji istot pozaziemskich. Apokalipsa nadejdzie w 2021 roku i będzie trwała 7 lat. Po tym czasie na Ziemię powróci Jezus.

Jak podaje antyradio.pl, F. Kenton Beshore ma dowody potwierdzające jego śmiałą teorię. Wśród nich są liczne katastrofy, anomalie Słońca i sygnały pochodzące z kosmosu. Teolog twierdził, że apogeum zapowiedzi końca świata przypadnie na rok 2018. Może to potwierdzać ostatnie krwawe zaćmienie Księżyca, tajfun Jebi czy huragan Florence.

Zniszczenia po huraganie Florence

________________________________________________________

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,165149,23870187,co-cie-czeka-na-gazeta-pl-dzien-po-dniu-sprawdz.html

Więcej o: