18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Obroniła swoje dziecko przed gradowymi kulami. Jej całe ciało pokryło się wielkimi siniakami

Fiona jechała autem z córką i babcią, kiedy rozpętała się burza z gradem. Kule lodu wybiły okna samochodu, a matka ochroniła pociechę swoim ciałem. Jej skóra pokryła się krwawymi siniakami.

Na południowym wschodzie stanu Queensland w Australii potężne burze i tornada zniszczyły wiele posiadłości i pozostawiły mieszkańców bez środków do życia. Kiedy Fiona Simpson jechała wraz z babcią i dzieckiem przez miasto Kingaroy, zastała je tam jedna z niebezpiecznych burz.

Fiona zatrzymała auto na poboczu, żeby przeczekać najgorsze. Niestety jak podaje 9news.com.au, grad wielkości piłek tenisowych wybił szyby jej auta. Kobieta bez zastanowienia zakryła własnym ciałem małą córeczkę, żeby burza nie wyrządziła jej krzywdy. Mimo to, kawałki lodu i tak uderzyły dziecko w głowę.

Wkrótce wszyscy pasażerowie auta zostali przewiezieni do szpitala. Babci i córce Fiony nic się nie stało, jednak bohaterska postawa Fiony wiele ją kosztowała. Kobieta pokazała na swoim Facebooku, co wyrządził jej ogromny grad.

Proszę, bądźcie ostrożni w sezonie burz

- zaapelowała pod zdjęciami. Pokazała swoje posiniaczone, całe w krwiakach ciało, żeby zadziałać na wyobraźnię i udowodnić, że z burzami nie ma żartów. Zapytała także znajomych, czy nie mają jakichś rad dotyczących leczenia jej ran, które pewnie szybko się nie zagoją. Posypały się komentarze podziwu i współczucia.

Popatrzcie na jej instynkt macierzyński! Pewnie jesteś obolała, ale powinnaś być z siebie dumna
Zrobiłaś wszystko, co mogłaś. Cieszę się, że jesteście już bezpieczne.

- brzmią komentarze pod postem. Meteorolodzy ostrzegają, że mieszkańcy południowo-wschodniego Queensland muszą uważać na siebie szczególnie. W październiku burz z gradem i tornad będzie więcej. 

Gwałtowne zmiany w pogodzie dotarły także do Polski. Czy wiesz, jak się zachować podczas burzy z piorunami?

Więcej o: