Black Friday 2018 w Lidlu, Biedronce i Media Markt. Jakie promocje na nas czekają?

Black Friday 2018 już 23 listopada. Na jakie promocje możemy liczyć w takich sklepach jak Biedronka czy Lidl? Zaglądamy do gazetek.

Black Friday to cieszące się coraz większą popularnością święto wyprzedaży. Ta świecka tradycja przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych i rokrocznie otwiera sezon na zakupy świąteczne. Jakie promocje w tym roku zapowiadają sklepy Lidl, Biedronka i Media Markt?

Black Friday w Lidlu - szereg promocji na artykuły AGD i RTV oraz narzędzia

Lidl to jedna z sieci popularnych sklepów, które biorą udział w tegorocznej edycji Black Friday. Z gazetki Lidla dowiadujemy się, że od 23 listopada niektóre z produktów zostaną przecenione nawet o 80 procent. Promocje tego typu będą trwać w Lidlu od piątku 23 listopada do niedzieli 25 listopada lub do wyczerpania zapasów. 

Od piątku 23 listopada w Lidlu kupimy taniej takie rzeczy jak stojak na ubrania, myjka ciśnieniowa czy suszarka na pranie. Przecenione zostaną także ubrania, dodatki do domu oraz szereg narzędzi i artykułów RTV AGD, takich jak maszyna do szycia, kuchenka mikrofalowa czy parowar. Dużym zainteresowaniem prawdopodobnie cieszyć się będą powerbanki - za urządzenie o pojemności 3000mAh zapłacimy tylko 4 złote

Black Friday w Biedronce - promocja na telefony i laptopy

W Black Friday, a w zasadzie Black Weekend (od 23 do 25 listopada) Biedronka chce kusić klientów atrakcyjnymi promocjami na obuwie oraz odzież zimową i sportową. W
Black Weekend przy zakupie dwóch wybranych produktów z kategorii „odzież i obuwie” obowiązuje 50 proc. rabatu. W sumie w akcji bierze udział blisko 2,8 tys. artykułów.

Black Friday w Media Markt. Jakie produkty będą przecenione?

Sieć sklepów Media Markt będzie świętować Black Friday przez cały weekend. Wciąż nie wiemy dokładnie, jakie produkty będą przecenione, ale wiemy, że podobnie jak w poprzednich latach w sklepach Media Markt będzie roić się od promocji. "W MediaMarkt podczas Black Friday będzie można kupić taniej tysiące produktów RTV i AGD, m. in. laptopy, komputery, tablety, konsole, pralki, zmywarki, kuchnie indukcyjne, lodówki" - czytamy na stronie internetowej sklepu. Co istotne, przeceny w Media Markt będą obowiązywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym.

Więcej o: